Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van, hogy sok lány azt...

Miért van, hogy sok lány azt mondja, hogy helyes, aranyos, cuki vagyok, de ennek ellenére mégse érdeklek senkit sem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat... azt nem mondta senki, hogy tetszel is neki, csak hogy cuki vagy.... mondjuk a cuki nem feltetlenmpozitiv jelzo, ha csajozni akarsz:D
2014. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretem az ari, cukker pasikákat, de komolyabbat én se akarnék tölük.

Max korizni, fetrengeni és marhulni -semmi több ^^

2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig csak olyan csajokkal volt dolgod, akik a nagyképű macsókra buknak, rád pedig csak barátként tudnak tekinteni.
2014. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is van egy "barátom". Ugyan ez a baja, sokszor hangoztatja, hogy nem kell senkinek. Hát mellékesen igen is kell, Nekem! Csak engem nem vesz észre (közel egy éve ismerem és szeretem), mert egy szürke kisegér vagyok. Ennek ellenére összeboronál más fiúbarátainkkal. Persze én hiába mondom, hogy aranyos, helyes és azt, hogy CUKI... Na, mindegy

Személy szerint én egy fiúra akkor mondom, ha nem macsó vagány. De nekem a cuki pozitívabb jelző, mint egy dögös, macsó. Én pont az olyan fiúkat szeretem (jelenleg csak egyet!). Akivel lehet összebújós estét csinálni, és nem kell bulizni folyton. És esetenként el is pirul, nem fél kimondani az érzéseit. Néha összezavarodik. Nekem ezt takarja a CUKI. Megkérdezhetem hány éves vagy? :)

16/L

2014. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!