Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmagyarázná nekem végre...

Elmagyarázná nekem végre valaki, hogy valójában mi a fenét is jelent női nyelven a cuki, aranyos, helyes?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Cuki = helyes srác, de nem akarok tőle semmit.

Aranyos = kedves srác, talán, ha teper még lehet vele valami.

Helyes = nagyon bejön, ha nem mulya, akkor táncolok vele a szüreti bálban.

2014. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szövegkörnyezeten is sok múlik. Van, hogy valakire azt mondom, hogy cuki, de még sem jelenti azt, hogy nem akarok tőle semmit. Pusztán azt, hogy csinált valamit, amit "cukinak tartottam" (azért elég ritkán használom, mert nem nagyon szeretem ezt a szót)

A helyes külsőre vonatkozik, az aranyos megint csak tettekre, viselkedésre. Aranyos fiúval is összejönnék.

A helyes nálam azt jelenti, hogy külsőre rendben van, viszont ez nem jelenti azt, hogy belsőre is rendben van és össze jönnék vele :D

Ne nagyon akard megérteni szerintem, mert erre nincs egyezményes jel. Ha megismered a lányt, tudni fogod, hogy mire gondol akkor, amikor azt mondja, cuki, aranyos, helyes, kedves, édes, stb.

2014. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Férfiaknál csajkora ezt, sem hiszem, hogy lányoknál nagyon mást jelent:

Helyes: külsőre, belsőre kívánatos

Aranyos: külsőre nem nagy szám, de szerethető személyiségű (havercsajként jöhet számításba, aztán egy buliban pár pohár után lehet hogy a nyakába borulunk)

cuki: ezt kevésbé használjuk, olyan aki szintünk alatti minden tekintetben, de jelentéktelensége ellenére mégis kedvelhető

2014. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs egységes megnevezés, mert így olvasva a többi válaszolót én egyáltalán nem úgy használom őket. (lehet nem is vagyok nő nemű?)


Nálam pl a helyes a jól néz ki és ennyi, jó nézegetni, esetleg egy fülledt estén szívesen gyűrném vele a lepedőt (ennél mondjuk több gerincem van így marad fantázia szinten) és ennyi.

Aranyos: kedves, szerethető, ha van benne egy kis határozottság simán lehet belőle bármi.

Cuki: na mondjuk ezt konkrétan kétféle értelemben is használom. Van a "cuki", azok a gyönyörű cicafiúkra, akik több időt töltenek a fürdőben és a kozmetikusnál, mint én. És van a cuki, aki a helyesség egy olyan kategóriája, amitől olvadozik az ember lánya. Pl gödröcskék vannak az arcán mosolygásnál vagy olyan a mosolya, hogy magam alá pisilek örömömben. Ha megfelelő határozottságú belső tartozik a kinézetéhez vele is simán elképzelhető egy kapcsolat. (és általában ha nem csak kinézetre vonatkozik a cuki, akkor az aranyos egy szinonimája)


De mivel mások nem így gondolják így nem mondanám, hogy az én értelmezésem lenne az általános.

2014. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nalam a cuki az,h van benne valami esetlenul aranyos, az abigy odavan ertem es megis olyan kis bena, es ennek ellenere bejon.


Az aranyos detto ugyanez, bena srac aki bejon:-))))


A helyes az meg ugye egyertelmu:-)))))

2014. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a cukit ugyanúgy értelmezem mint a 4-es:-)
2014. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A cukit szint úgy a 4-es logika alapján használom. De az ötös gondolatmenete sem áll távol tőlem :)

Bár azért az se mindegy, hogy hány évesre mondom... Ha gondolod írj privibe :)

2014. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huh, azt hiszem, én lány létemre másképp használom ezeket a szavakat, mint az átlag :D


cuki: kinézetre bejön, a viselkedése is nagyon tetszik, simán összejönnék vele


aranyos: kedves, jól néz ki, kb. mintha azt mondanám, hogy cuki (de az nálam erősebb, mint az aranyos :D)


helyes: ezt általában akkor mondom, ha jól néz ki az illető, és még nem ismerem annyira (de eddig tetszik)

2015. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!