Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vegyek rá egy fiút,...

Hogyan vegyek rá egy fiút, hogy kezdeményezzen, járjunk? Vagy hogy tetszhetnék neki? 13/L

Figyelt kérdés
Na szóval.13 éves lány vagyok,8.osztályos,alacson(155 cm),arna a hajam, zöld a szemem,kicsit szeplős vagyok és kicsit csunyák a fogaim,szóval lesz fogszabályzóm.Van egy fiú,aki nagyon tetszik. Ő 14 éves,9.osztályos,zöld szeme van,szőkésbarna a haja,magas és nagyon helyes :3 Nagyon tetszik,de szerintem én nem tetszek neki és totál idiótának tart.Az osztályából az összes fiú(néhány lány is) idiótának tart(engem is és az egész osztályom). Ráadásul úgy tudom,hogy egy másik lány tetszimk neki,de ez még nem biztos.Nagyon szeretném ha járnánk.Hogyan tudnám rávenni,hogy kezdeménnyezzen.Esetleg hogy tetszhetnék neki? Kérlek segítsetek nagyon fontos! Előre is köszönöm a normális válaszokat :)

2014. okt. 17. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki, már kezdeményezett volna.
2014. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha majd szépek lesznek a fogaid...
2014. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire szépek lesznek a fogaim,már nem fogunk egy iskolába járni...de köszönöm:)
2014. okt. 17. 19:41
 4/5 anonim válasza:
Bocsi hogy így kérdezem de melyik suliba jársz ? Mert egy picit ismerõs a sztori
2014. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországi vagyok :)
2014. okt. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!