Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek nincs kedve holnap...

Valakinek nincs kedve holnap egy mozihoz?

Figyelt kérdés

[link]


ezt szeretném nézni, én 20f :)


2014. okt. 17. 00:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz kihagyod! Én mint Erdélyből jött magyar elég sok oláh filmet nézek, de ez egy kritikán aluli vontatott sz*r. Pedig nagyon vártam, már csak a stáblista miatt is.

Ha majd pár év múlva valami Duna TV adja hajnalban és unatkozol nézd meg, de erre pénzt kiadni felesleges.

2014. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10 miért élenne ez a szenvedés tengere? láttad? vagy csak három sor alapján ítélsz?
2014. okt. 17. 01:17
 13/22 anonim ***** válasza:
És van még olyan is éjjel negyed kettőkor, aki látta is... Behalás... :D :D :D
2014. okt. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Naná, hogy 3 sor alapján ítélek. Mindenki ennyi alapján ítél, mikor eldönti, hogy kiadja-e a pénzét valamire, vagy nem. Ne kezdd el légy szíves azt a blődséget, hogy "ha nem láttad ne ítélj", mert a világ nem így működik.


A főszereplő halálos betegen visszatér a szülőfalujába, amelynek a lakosságát nagyrészt deportálták. Ez mi ha nem szenvedés? A korod és a nemed miatt furcsa volt a kérdés, de ha te ezt szereted, legyen, nem szóltam... *feltartott kezekkel elsétál*

2014. okt. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
te tudod, más a filmes ízlésünk és másra adjuk ki a pénzt, ennyi kb.
2014. okt. 17. 01:31
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
# 7 nem vagy te egy kicsit bizalmatlan? ki bántott?
2014. okt. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"de valakit nem a legújabb amcsi szuperhősös baromság meg Johnny Depp új filmje hoz lázba"


Ez az egyik leggyakoribb érvelési hiba, a demagóg szélsőség. Amint egy személyt vagy filmet kritika illet, egyből jön a kiszámítható és klisés általánosítás, "persze, mert neked ezer robbanással terhelt Transformers kell, neked ez magas".


Szánalmas. :) Hogy jobban megértsd, nem azzal vitted túlzásba a nyáladzást, hogy milyen filmet szeretsz, hanem hogy mennyire töményen és intenzíven próbálod ezt kiemelni. "szeretem az érzelmes európai alkotásokat", írod, de ez így átlátszó.


Az ilyen jellegű filmet ugyanis DRÁMÁNAK hívják. Tudod, ez a rendes elnevezés ha nem csak magad akarod érzékenynek beállítani. Felfogtad? :)

2014. okt. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. okt. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

# 17

Szerintem szánalmas amit csinálsz, próbálod lejáratni a szar érvelése, meg a hiányos filmművészeti ismeretei miatt.


Mégis mi van akkor, ha meg akarja nézni ezt a filmet?

Tényleg megtalálta volna azt a fegyvert, amivel minden erőfeszítés nélkül megdughat minden lányt, és veszélyben érzed magad?

Vagy csak ha igaz amit ír, akkor kiderülne, hogy érzelmesebb nálad? Ez valami verseny?

Szerinted meddig tudná ténylegesen fenntartani a látszatát, hogy szereti ezeket, ha közben utálná?

Ennyire hülyének nézel mindenkit, hogy nem veszik majd észre?


Miért képzeled magad valamiféle rendfenntartó erőnek? Véleményem szerint bízd rá a döntést emberekre, hogy meg akarják-e nézni ezt a szar filmet egy vadidegennel az internetről.

2014. okt. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk én alapból nem néznek meg egy román filmet román nyelven. Nem csípem a románokat. De ez egyéni.
2014. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!