Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, milyen helyre szoktáto...

Srácok, milyen helyre szoktátok vinni randevúra a lányokat/nőket? Minden korosztály válasza érdekel.

Figyelt kérdés
És az ismerkedés legelejére gondolok, mondjuk az első 5 randira. Milyen helyekre mentek együtt ilyenkor?
2014. okt. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A legelső randinak nem a legjobb, de utána a strand, amit szeretek. Igaz, ez nyáron kivitelezhető csak.

F

2014. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a csajok jobban megtudnák mondani, hogy hova szeretnének menni, meg mi a jó nekik... ha már neked is barátnőd van :D Engem étterembe vitt először... aztán meg buliba
2014. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tescoba mert ott olcsón lehet kajálni is meg van egy csomó minden meg lehet ingyen játszani a videójátékoknál is
2014. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy haverom tehenészetébe kiganézni a Riska alól :)
2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvihetnéd kikapcsolódás képpen először gombát szedni az erdőbe, majd utána meghívnád ebédre, amihez megsütnéd a gombát. Majd vidd el egy játszótérre hintázni, majd vidd el templomba hogy szomjan ne haljon szegény, ott úgy is ingyen van a víz és még szentelt is.
2014. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meghívom először egy fagyira, sütire, italra, vagy valamire.

Ha jól sikerül utána egy bowling vagy mozi. 5. randi körül, ha minden jól megy, akkor filmnézés kettesben :)

20/f

2014. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én túl ronda vagyok ahhoz, hogy valaha is randizzak, szóval nem is agyalok rajta.
2014. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehova nem viszem. Van lába, tud sétálni, szóval jön magától is.
2014. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!