Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért erősödik fel bennem...

Miért erősödik fel bennem ilyenkor az érzés, hogy hiányzik egy társ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy akkor nem érzem, hogy hiányzik valaki mellőlem, amikor dolgozom és a gyermekem is iskolában van, tehát a szürke hétköznapokon, amikor minden rutinból megy. Amikor táppénzen vagyok vagy a gyermekem beteg, akkor viszont úgy érzem, hogy szükségem lenne valakire, aki törődik, foglalkozik velem és szeret a gyermekemen kívül. Miért jön ilyenkor ennyire erősen ez az érzés, mikor egyébként már szinte eszembe sem jut, mert a sok csalódás miatt feladtam egy ideje a párkeresést?

2014. szept. 16. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vágysz rá tudat alatt, hogy rólad is gondoskodjon valaki, hogy elhalmozzon a figyelmével, és ott legyen melletted a nehezebb időszakokban is. Vágysz ki a rutinból, szeretnél új izgalmakat amit egy társkapcsolat hozna. Erős vagy, hiszen önmagad tartod el, és a gyermeked is egyedül neveled, és ez a napi harc, monotonitás, fel sem tűnik, mert már berögzült, és ha ez pillanatnyilag ez szünetel, akkor érzed azt hogy szükséged lenne valakire, valamire, változásra. 24N
2014. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:

Mert azokban az esetekben ráérsz magaddal foglalkozni. Míg más esetekben van mi mindig lekösse a gondolataid.

Más részt amikor minden rendben az ember hajlamos megfeledkezni a gondokról. De jöjjön bármi probléma, azonnal változik a helyzet.

Éltél pá kapcsolatban emlékszel rá milyen jó volt míg minden rendben volt. Látsz más párokat akik szeretetben élnek. És amikor neked rossz, és tetőznek a bajok, akkor rád tör a magány. Ez teljesen természetes.

Az embert pedig az élete folyamán mindig érik csalódások, de ettől függetlenül soha nem szabad feladni. Mert csak ez az egy életünk van, és elméletben ebből kellene elméletben azt kihozni, amit csak lehet.

2014. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg ez lehet az egyik oka, mert ilyenkor túl sok időm van agyalni.
2014. szept. 16. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem nemrégiben, hogy amikor az ember ilyesmi miatt búslakodik, akkor a munka tudja leginkább elterelni a figyelmét. Különösen olyan munka, amivel tényleg foglalkozni is kell.
2014. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor most vigasztal a tudat, hogy elvileg csütörtökön már mehetek dolgozni, mert a munkám olyan, hogy teljes embert kíván. :-) Csak a szerdai orvosi felülvizsgálat legyen jó. :-)
2014. szept. 16. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!