Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan srac akivel...

Van itt olyan srac akivel anelkul tudok ismerkedni h aggodnom kene a szex tema miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnek olyan soproni/ sopron kornyeki sracokkal ismerkedni akik nem rogton "azt" akarjak. Eszre vettem h akarhanyszor megismertem egy fiut neten en öt nem kulonosebben erdekeltem.. Csak dugni akart :'( de en egy lelki tarsat keresek aki szeret es megbizhatok benne... Komoly kapcsolatom amugy meg nem is volt :/ de ugy erzem mar felkeszultem ra... 16-20 eves fiuk jelentkezeset varnam :P en 16/L vagyok :)))))
2014. okt. 15. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7-es! a magad nevében beszélj! Nekem igenis fontos,hogy lelkileg is összepasszoljak a lánnyal,sokszor még fontosabb is. Ez a komoly kapcsolatokra vonatkozik , nyilván nem a hétvégén discoban megismert csajokra , de van,hogy ott is csak beszélgetni akarok mondjuk,mert olyan kedvem van.
2014. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10# rendben, ertem :))) koszonom a tanacsokat. Eszben tartom.. :PP
2014. okt. 15. 11:27
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es: "Ez a komoly kapcsolatokra vonatkozik"

Hát de én is ezt mondom, de akivel összhangra vágysz lelkileg azt azért ugyanúgy meg akarod dugni, mint azt a plázamacskát aki extra miniben riszál a disco-ban és egy izzadós "társasjátékn" kívül le sem szarnád. Nem igaz?

A megfogalmazásom, nyers, vulgáris, de direkt. :) És igaz.

Mert nem hallottam még olyan párkapcsolatról ahol a férfi lelki társat keresett volna, hogy legyen társa az életben és nem akarta megdugni, egyáltalán. Ilyen nincs, vagyis egészséges mentállal rendelkező embernél nincs.

Szóval ne értsetek félre nem azt mondom, hogy ilyen fiú nincs, és nem is lesz, és mind csak azt akarja kivétel nélkül ugyanannyira, csak azt mondom, hogy ha egy fiú érdeklődik egy lány iránt, mindig ott lehet az az egyszerű tény, hogy bizony belenyalna mézescsuprába akár csak kíváncsiságból. A jeleket már a lányoknak kell tudni levenni, és a félreértések elkerülése érdekében annak aki egy lány számára szexuálisan nem vonzó, csak poénból buliból ne nagyon puffogtasson kétértelmű poénokat. Mert ez mind olaj a tűzre.

2014. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha gondolod írj bátran!! :)
2014. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!