Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan srac akivel...

Van itt olyan srac akivel anelkul tudok ismerkedni h aggodnom kene a szex tema miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnek olyan soproni/ sopron kornyeki sracokkal ismerkedni akik nem rogton "azt" akarjak. Eszre vettem h akarhanyszor megismertem egy fiut neten en öt nem kulonosebben erdekeltem.. Csak dugni akart :'( de en egy lelki tarsat keresek aki szeret es megbizhatok benne... Komoly kapcsolatom amugy meg nem is volt :/ de ugy erzem mar felkeszultem ra... 16-20 eves fiuk jelentkezeset varnam :P en 16/L vagyok :)))))
2014. okt. 15. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ilyet ne itt keresd!
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Viki te vagy az? :)
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha közelebb lennél akkor jelentkeztem volna. :D
2014. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Írj! ;)
2014. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2# te ki vagy?? Xddd
2014. okt. 15. 10:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Irj ram es megtudod :)
2014. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj kislány, mi a szexért nagyon sok mindenre képesek vagyunk. Akár lelkitársat is játszunk. Ne hidd azt, hogy azért mert egy srác érdeklődik és nem mászik rád rögtön nem fantáziál arról, mikor, és hogyan sunázzon meg téged.

Alapszabály: MINDEN SRÁC DUGNI AKAR!

Értem? MIND!!! Csak vannak akik hajlandóak áldozatot hozni a punciért és figyelnek rád, meghallgatnak, megértőek, de a végcél minden esetben az, hogy a farkukat mélyen beléd mártsák,é s abban a pillanatban érte meg a sok f.a.s.s.ág amit odáig el kellett szenvedni.

2014. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# en ezt ertem.. Tudom, nagyon is jol.. De most ne legyel mar ilyen negativ :D probalkozni/ erdeklodni szabad...
2014. okt. 15. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsót felpontoztam, és majdnem egyetértek vele.

Azért vannak néha olyan esetek hogy egy férfi tényleg szeret egy nőt a személyisége miatt, és olyankor egy nagyon picit háttérbe tud szorulni a szex. Nem azt mondom hogy lényegtelenné válik, de nem első helyen van. Persze ehhez olyan nő kell amilyenből kevés van.

2014. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kérdező és kilences


Igen van olyan, hogy egy férfit egy nőnek a semélyisége érdekel.

Azt a nőt NEM akarja megkúrni.

Magamból tudom. Azok a lányok akik nem vonzottak szexuálisan és nem volt közös érdeklődés, azokkal semmit nem tudtam kezdeni. Azok akiknél a szexuális vonzalom nem volt meg de jó fejek voltak azok barátok, akiket meg meghúznék (akár jó fejek akár nem) rövidebb, avagy hosszabb távon érdekelnek, attól függően, hogy a szexen kívül mi más működik köztünk. Tehát ez nem negatívum, de a párkapcsolatok mozgatórugója a fejfenntartási ösztön, ami évezredek óta bennünk van. Kiben erősebb, kiben gyengébb, lehet elfojtani, kezelni, de a lényeg, ott van, és az hajt. Ha egy fiú/lány feromonjai hatástalanok a másikra akkor "nincs meg a szikra", ha az aktuális szépségideálnak nem felel meg (beleértve az egyéni preferenciákat!), akkor megint máshogy nézünk rá.

Igen lehet barátkozni lányokkal, de ne legyenek illúziók. Ha van egy nekem tetsző lány, és jó fej, lehet vele dumálni, jó kapcsolatot fenntartani az nem jelenti azt, hogy alkalomadtán ne dugnám meg úgy igen kellemesen.

Még egy jó fej lány aki nem jön be, az kiváló barát, cimbora.

Nem ciki bevallani, hogy a fiúk dugni akarnak. Egyáltalán nem ciki. Mert ez van. Csak tudni kell a helyén kezelni. HA egy fiú érdeklődik egy lány iránt a lánynak nem kell rögtön arra gondolnia, hogy "na ez is csak meg akar b.ni", mert igen ezt akarja, de ha nem adjátok alá a lovat ennek az "érzésnek" akkor mielőtt bármi megtörténne, van lehetőség kialakítani egy jó kapcsolatot, amiből aztán lehet tovább lépni.

2014. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!