Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Férfinek feltett kérdés:...

A Férfinek feltett kérdés: "Zavarna, ha lenne egy barátom, aki nem te vagy? " és az alábbit válaszolja, akkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés

A kérdés: Zavarna, ha lenne egy barátom, aki nem te vagy?


A válasza: "Nem tudom, még nem gondolkodtam el rajta. Hiányoznál."


Megkérdeztem, hogy ezen mit nem lehet tudni? Azt válaszolta, hogy "hiányoznál, ez nem elég válasz?"


Ez ilyen ismerkedős valami, és elvileg bizonytalan, hogy hogyan is áll hozzám. Ez alapján mire gondoljak?



2014. okt. 13. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pont az előttem szóló által leírt "fordítás" ugrott be.
2014. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 válaszadó:


Akkor most végülis elrontottam? Azt szerettem volna kifejezni illetve inkább megtudni ezzel, hogy mit érezne, ha összejönnék mással, érdekelné-e vagy sem. Mivel jelenleg nem tudja, hogy hogyan áll hozzám, bizonytalan és egyszer ezt érzi, egyszer azt. Bár alig találkozunk, nem nagyon hív el, mindig csak beszélünk róla, pedig egy városban lakunk. Telefonon sem hív. Viszont neten meg szinte minden nap beszélünk, ott állandó jelleggel keres.

És egyszerűen nem tudom, hogy lehet-e több is köztünk egyszer, vagy sem. De ebbe a várakozásba, hogy ő mindig csak azt tudja válaszolni, hogy "nem tudom", ebbe kezdek beleőrülni. Ezek fényében is így jön le nektek a párbeszéd? Ezt még letudnátok nekem fordítani, hogy most akkor a Ti nézőpontotokból ez mit jelent nekem, tetszhetek neki vagy mi?


7#

Valamilyen szinten Neked is igazad lehet. :/

2014. okt. 14. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!