Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Férfinek feltett kérdés:...

A Férfinek feltett kérdés: "Zavarna, ha lenne egy barátom, aki nem te vagy? " és az alábbit válaszolja, akkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés

A kérdés: Zavarna, ha lenne egy barátom, aki nem te vagy?


A válasza: "Nem tudom, még nem gondolkodtam el rajta. Hiányoznál."


Megkérdeztem, hogy ezen mit nem lehet tudni? Azt válaszolta, hogy "hiányoznál, ez nem elég válasz?"


Ez ilyen ismerkedős valami, és elvileg bizonytalan, hogy hogyan is áll hozzám. Ez alapján mire gondoljak?



2014. okt. 13. 22:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ebből még több is lehet, vagy ez alapján zárjam is ki a lehetőségét? :S
2014. okt. 13. 22:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább csak amolyan kitérő válasz volt, mert lehet őt nem zavarja a dolog, de nem tudja, hogy pontosan milyen választ is vársz tőle.
2014. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy pasinak nem elég egyértelmű egy ilyen kérdésből, hogy milyen választ várok? Nyílván azt, hogy azt mondja, hogy persze, hogy zavarná.


Aki engem pasiként nem érdekel, attól nem kérdezek ilyesmit. :(

2014. okt. 13. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az jött le, hogy zavarná, valószínűleg szeret, de még kicsit bizonytalan... Meg vszeg félénk éreztetni/kimondani érzéseit.

Mikor én voltam bizonytalan... Na abból nem lett semmi, sztem ha valaki nem tudja eldönteni mit érez a másik iránt, akkor az veszett ügy... (itt nyilván nem a 2. 3. 4.... Randira gondolok...)

2014. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"nem elég egyértelmű egy ilyen kérdésből, hogy milyen választ várok?"

vicces, hogy amíg vele vagy, azon gondolkodsz, hogy te mit vársz, aztán meg vadidegenekkel kielemeznéd a benyomásaidat, amikre sajnáltad az energiát, mikor lehetőséged volt odafigyelni rájuk.

2014. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok vele. És nem kielemeztetem a dolgot, csak véleményekre vagyok kíváncsi. És nem olyanra, mint a tiéd.
2014. okt. 13. 23:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen kérdésre szintén kitérő választ adnék. Hogy miért? Mert azzal gyakorlatilag kiteríteném a lapjaimat és félnék, hogy te csak tesztelsz és többet a büdös életbe nem állsz velem szóba.


A másik lehetőség, hogy azt hinném, csak szórakozol. Történt már ilyen velem, koppantam is hatalmasat. Máskor meg kaptam egy szmájlit és csókolom.


Nem szabad a férfiakat ilyen helyzetbe hozni.

2014. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért vársz egy burkolt, angolnázó kérdésre nyílt reakciót? Azt mondják, egyenes kérdésre egyenes választ illik adni, de ez szerintem fordítva is érvényes: hagy egyenes választ vársz, kérdezz egyenesen.
2014. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez elég b$nkó kérdés volt tőled (amolyan lerázó féleség) ő erre azt mondta hogy onnantól kezdve nem foglalkozna veled és jól is tenné :D
2014. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tudod mi jön le egy ilyen párbeszédből?


Te: Zavarna, ha lenne egy barátom, aki nem te vagy?

lefordítva számára: Zavarna, ha nem veled jönnék össze de látnod kellene nap mint nap?

Ő: Nem tudom, még nem gondolkodtam el rajta. Hiányoznál.

lefordítva számodra: Nem tudom, még nem gondolkoztam el azon, hogy valaki szánt szándékkal kínozna, de valószínűleg hiányoznál mert én nem fogom azt végigszenvedni.

Te: Ezen mit nem lehet tudni?

Translate számára: ??????????

Ő: hiányoznál, ez nem elég válasz?

Translate számodra: Mi van nem érted, hogy önként nem szeretném alátenni a fejem a bárd alá?


Ezzel csak azt akarom neked kérdező mondani, hogy a párbeszéd amit leírtál, tipikus iskolapéldája, hogy hogyan lehet egy egyszerű dolgot - tetszek e neked - túlcsavarni, elferdíteni érthetetlenül tálalni a másik számára, amire csak hülyeséget, vagy hasonlóan érthetetlen dolgot lehet válaszolni.


Mert amit kérdeztél valószínüleg nem azt az információt adta át amit te szerettél volna.

2014. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!