Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekel valakit, hogy hogyan...

Érdekel valakit, hogy hogyan lehet párkapcsolata vagy jobb depizni és a nőket hibáztatni?

Figyelt kérdés
Az érdeklõdöket holnap délutánig várom

2014. okt. 13. 22:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, előszeretettel hibáztatom magam, és roppant kíváncsi vagyok, szóval gyerünk, én is kérek! :D
2014. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Érdekel!
2014. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#11

Neked csak annyit kell tenned, hogy rám írsz. :)

2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Áraszd reánk az égi mannát, Mester.
2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Csak adok néhány tanácsot, amit érdemes megfogadni, fõleg élettapasztalatra hagyatkozva. Lehet, hogy a végén kudarcba fullad a próbálkozásom, de azért szerettem volna ezt megpróbálni. Holnap igyekszem összeszedni a gondolataimat, addig leírnátok pár szót magatokról? Tudom, én se vagyok több mint egy álmatlan huszonéves, de ez eszembe jutott és hátha tényleg ezzel jobb lehet valakinek. Amúgy mi a franc az a "PUA attach"? Puma attach, akart lenni?
2014. okt. 13. 23:12
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert gondolom a nők sosem tehetnek semmiről...
2014. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A PUA asszem valami netes csajozós tanfolyam, gondolom a válaszoló feltételezte, hogy nekik akarsz reklámot csinálni. Az első illetve az általam írt válaszra amúgy nem reagáltál: szerinted párkapcsolat nélkül az ember csak depis lehet és a másik nemet hibáztathatja? Ahhoz képest, hogy csak jót akarsz, elég provokatív hangneműre sikerült a kérdés.
2014. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Igazából engem érdekelne, hogy milyen tanácsokat tudsz adni, de csak akkor, ha idősebb/velem kb egyidős vagy (25+).


Nekem volt már több barátnőm és egy hosszabb kapcsolatom is, viszont annak mióta vége lett, nem megy a dolog egyáltalán. Bizalom, önbizalom meg miegymás ugye...

2014. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok, majd szeretném egy kommentárba összegyúrni mindent. Addig olvasom a kommenteket és az üzeneteket, nem szeretném egyesével mindenkinek leírni ugyanazt. Bár azt már látom, hogy egykét embernek nem tudok tanácsot adni. Amúgy tényleg kicsit provókatív a kérdés, de legalább sokan felfigyeltek rá. A célom, segíteni azoknak akik rendes emberek, csak még nincs elég tapasztalatuk.


Elõszóban rólam:

Majdnem 24 éves vagyok, október végén töltöm be. Stabil párkapcsolatban élek majdnem 3 éve. Illetve a volt barátnõimmel jól kijövök (egy kivételével, nem is értem mi fogott meg benne). Sok barátom és jó ismerõsöm van. De ami a lényeg, hogy régen antiszociális voltam, és teljesen passzív. Még fiúkkal se mertem nagyon szóba állni, nem hogy a csajokkal. Most már késõ van holnap délután, amikor lessz idõm leírom a kösztes idõszakot.

2014. okt. 14. 00:33
 20/23 anonim ***** válasza:
Na már megint egy okostóni....
2014. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!