Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erről az oldalról fent van...

Erről az oldalról fent van valaki Badoon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor van értelme? Megéri?
2014. okt. 13. 20:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez nem is hülyeség :)
2014. okt. 13. 21:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a baj vele,hogy úgyis az dönt az egészben,hogy helyesnek születtél-e vagy sem.Ha annak,akkor úgyis lesz barátnőd bármikor,ha nem akkor meg eláshatod magad kb...

Én a sok év során nem számoltam hány lánynak írtam társkeresőn,de biztosan több,mint 100-nak.Olyan 300 körülire tippelném nagyjából,nos ebből egyetlen egytől kaptam választ,és vele is csak az interneten néha tartom a kapcsolatot,mint "barát".

2014. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fent vagyok én is, de egy lány sem írt vissza.. Gondolom azért, mert nem nézek ki jól.. 18/F
2014. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én fennt vagyok nagyon sok lány visszaír de hogy mennyivel lehet értelmesen eldumálni na az naggggyon kevés sőőőt sztem az ottani csajok 99 % teljesen értelmileg retardált magán kivül a legtöbbet amúgysem érdekli semmi sokat nem vesztetek vele ha nem írnak vissza igazából :D mondjuk attól függ mik a célok és a szomorú h ez nem csak badoon van így hanem az utcán is
2015. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!