Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erről az oldalról fent van...

Erről az oldalról fent van valaki Badoon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor van értelme? Megéri?
2014. okt. 13. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fent vagyok. semmi értelme itt egy oldalnak sem. Nem lehet találni egy értelmes embert sem.
2014. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Igen fent,de szerintem elég sz@r.... :\
2014. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még nem regisztráltam de keresgéltem és nagyon sok csinos szép lány van fent, túl sok is, az valós egyáltalán? vagy dísznek vannak fent?
2014. okt. 13. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Fent vagyok,de semmi értelme. Fake profilok,finnyás álompasira több éve váró lányok vannak fent,akik válaszolni sem tudnak egy normálisan megfogalmazott írásra,amit nekik szánnak.
2014. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én fennt voltam.

ott ismertem meg a jelenlegi barátnőmet :)

igaz sok a "csak úgy" vagyok fenn ember..de sztem attol jobb, mintha abszolult semmit nem csinalnal csak varnad, hogy bekopogjon valaki az életedbe...

2014. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fent vagyok... Csak kipróbáltam, de nem nagyon használom. Ja meg kíváncsi voltam, hogy hány pontot kapok. Ahogy vártam jól lepontoztak...
2014. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mondjuk ez a finnyás csajos téma igaz.

50 ből, kb 10 lány ha válaszolt...ebből kb 2-3 mal maradt meg hoszsabb távra a beszélgetés...:)

2014. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fent vagyok én is.

Normális ember vannak, csak baromi nehéz megtalálni őket.


Mindenki aki azt mondja, hogy csak fake profilok vannak és csak idióták, akkor megkérdezném őket, hogy ők is azok? Idióták mind?


Hogy ki a normális, az teljesen relatív. Mint amikor tetszik valaki a másiknak, az is relatív.


Én is azt mondom, hogy a pasik nagy többsége nekem ott egy idióta nyomorék, de találtam már ott nagyon kedves, nagyon udvarias és nagyon normális, ésszel rendelkező pasikat is. Nagyon ritka, de nem lehetetlen rátalálni.


25N

2014. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, majd meglátom akkor :)
2014. okt. 13. 21:04
 10/14 ASOT ***** válasza:

Társkereső mint a többi.

És hamár mindenképp a netet akarod választani, akkor csinálj valami listát.


Keresd ki az 5 legismertebb társkeresőt, mindegyik keress meg 20 lányt, mindegyikra tegyél fel előnyös képet, és mindegyiknek küldj egy normális lényegre törő levelet.


Az ha jól számolom 100 lány. Ebből majd levonhatod, hogy mennyi értelme lesz :)

2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!