Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a helyes lépés?

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Tudom nekem kell dönteni. Kb.8éve vagyok egyedül. Szeretném hinni végre hogy az én életemben is létezhet az, amit csak látok a környezetemben: csók, ölelés, összetartozás, család ilyenek...Most találtam egy olyan lányt egy ismerkedős oldalon, aki talán végre elfogadna olyannak amilyen vagyok, és viszont. Nagyon nincs szerencsém sajnos nők terén. Ezért is tűnik jobbnak ez az eddigieknél. Ugyanakkor van egy barátom aki Németországban csinált egy céget. Hétvégén hívott, s fölajánlotta hogy dolgozzak neki havi nettó 2200 euróért, úgy, hogy mindent ő áll, német bejelentéssel, és köztük a havi egyszeri hazautat egy hétre. Az a "tipikus" eset: Egyszerűen nem tudom... az eszem azt mondja menjek a szívem meg az ellenkezőjét. Voltatok ilyen helyzetben? Szívesen venném a tapasztalatokat, véleményeket, hogy okosan tudjak dönteni. Köszönöm. (37F)
2014. okt. 13. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a nők egy része (nagy része sajnos!) elég "hajlékony" ezért könnyen lehet ha mész hogy pár hóna múlva németorzági hajléktalan leszel.
2014. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!