Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 43 éves kedves csinosnak...

43 éves kedves csinosnak mondott duci nő vagyok. Miért nem találok normális férfit aki nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Bezzeg a 25-35 korosztály meg nyomulna... :D
2014. okt. 13. 11:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, már sokadik választ tagadod vagy hagyod figyelmen kívül, de ha ennyire nem fogadsz el itteni véleményt, akkor eleve miért tetted fel a kérdést?


Voltak bunkó válaszolók is, de voltak korrekt, egyszerű kijelentések is.


Be kellene látnod, ha képtelen vagy normális férfit találni (magyarán, ez nem csak egyszeri és véletlen, hanem rendszeres kudarc), akkor azért valami okának benned is kell lennie. Vagy a személyiséged, vagy az a csinosnak "mondott" rész lesz a gond. Olyan könnyű minden férfit egy kalap alá venni, hiszen mi mind csak disznók vagyunk.


Még véletlenül sem te vagy rossz fogás egy normális, tartalmas kapcsolatot kereső férfinak.

2014. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Ha nem jönnek össze a kapcsolatok, akkor kritikus szemmel kell magadra nézni és meglátni, belátni mi az, ami miatt nem jössz be azoknak a férfiaknak, akik érdekelnének. Ha ez megvan, akkor pedig meg tudod tenni a kellő lépéseket annak érdekében, hogy olyan nő váljon belőled, amilyet azok a férfiak keresnek, akikkel lenni szeretnél.
2014. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat de nem lógok itt folyamatosan. Ennèl fogva nem reagáltam.

Mondtam èn olyat,hogy elhagyott valaki?!?

Szerintem nem!! Mivel nem is! Három ève megözvegyültem. Az a kapcsolatom 16èves koromtól 40èves koromig tartott.

Persze nyilván bennem is van hiba! Mindenkiben van.Èn sem vagyok tökèletes.

2014. okt. 13. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!