Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy lány ilyen hülye?

Ciki, ha egy lány ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Az eddigi kapcsolataim mind netről voltak, élőben nekem nem megy.

Ugyanez van a barátkozással is. Vagy csendben ülök egész este, vagy megőrjítem azt, akivel épp meg akarok ismerkedni. Szóval, nálam csak bamba liba, vagy idióta pitsa üzemmód van, normális felnőtt nő nincs.

Ha nincs olyan kedvem akkor "aha", "igen", "Nem mondod?", aztán megunja az illető és lelép. Ha meg épp barátkozásra vagyok ráállva, akkor szegény már inkább menekülne, de nem tud. Tegnap is ez volt sajnos, már a páromnak kellett leállítani.

Esküvőn voltunk, és volt ott egy orosz srác (Vaszilij), aki pokoli közvetlen volt mindenkivel. Nem ismertük egymást, de a mi asztalunknál ült, úgyhogy velünk beszélgetett. Elsőre csak így, szia, hogy vagy, hogy kerülsz ide, meg ahogy az ember kulturáltan szokta.

Két-három óra még: "Vaszil hol van? El kell jönnie a mi esküvőnkre is!" Párom: "Jó, jó, majd meghívjuk, nyugi"

Később Vaszil: "Jé, egy Zsuzsi! Mizu Veled?"

Két szót akart velem váltani mielőtt hazameny, de én még vagy 20 percet feltartottam szegényt. Meg állandóan: "Ölelés!" "De már elköszöntem egyszer" "Nem baj, ölelés!"

Egy másik sráccal (akit persze már korábbról ismertem) egy pohárból söröztünk, meg hozott nekem kólát.

Aztán elénekeltem a páromnak a Red Hot Chilli Peppers-től a Californications-t azon a szörnyű hangomon így mindenki előtt, csak hogy bebizonyítsam, tudom a szöveget.

És a legszomorúbb a dologban, hogy úgy voltam ekkora hülye, hogy nem voltam részeg.


Ciki, ha nem tudom normálisan jól érezni magam valahol meg ismerkedni?

Vagy bamba vagyok, vagy dilis.


*(Nem vagyok Zsuzsi, de nem jutott eszembe a saját nevem :D )


2014. okt. 11. 14:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem ciki csak neked szívás
2014. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fura, ez nem vall valami kiegyensúlyozottságra. Komolyan, kicsit a bipoláris zavarú vagy hiperaktív emberek szoktak így viselkedni. Minden ok veled?
2014. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mentálisan minden.

A párom szerint rend van a fejemben, és jó, ha néha fel tudok oldódni, de nem kell mindenkinek a nyakán lógni "épp barátkozom" címen.

2014. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mentálisan minden.

A párom szerint rend van a fejemben, és jó, ha néha fel tudok oldódni, de nem kell mindenkinek a nyakán lógni "épp barátkozom" címen.


Ezért nem kell két profil, meg feljárni mobilról. Tudom :(

2014. okt. 11. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen meghaltam :D
2014. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj?
2014. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te a kérdező vagy? :D
2014. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ühüm.


Igen, tudom bújjak el...

2014. okt. 11. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg bipoláris zavar. Nem tudnám hosszabb távon elviselni ezt a fajta viselkedési instabilitást. :s
2014. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!