Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell egy fiúval lányként...

Hogy kell egy fiúval lányként ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok úgy beszélgetni fiúkkal, mint a többi lány, hogy szinte az egész testük önkéntelenül flörtöl. Nem tudom, hogy kell viselkedni és beszélni. Nem is volt még soha barátom :( Tudok a srácokkal beszélni, nem az a baj, hogy zavarban lennék, egyszerűen "úgy" nem tudom, hogyan kell velük beszélni.

Mit csináljak? :( eléggé kétségbe vagyok esve, már 19 éves vagyok és soha még csak meg sem fogta egy fiú a kezemet. Pedig nem vagyok sem butának, sem csúnyűnak mondható.


2014. okt. 7. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam, vagy inkább hasonló... 19f
2014. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Kezdeményezni kell. Meg kell szólítani és szépen dumálni vele. Nem csak várni a sültgalambot, tenni is kell egy randiért.
2014. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Beszélj velük simán. Ha bejön valaki, úgyis rá fogsz mosolyogni, vagy a hajadat fogod tekergetni... Ha meg nem, akkor tanulhatsz pár flörttrükköt, de vagy tudod majd alkalmazni, vagy csak nevetségessé/közönségessé teszed vele magad.

Flört praktikákban a kereső, és a google a barátod, tele van vele a net, én magam néha tök béna vagyok, főleg ha erőltetem, néha meg kirázom a kisujjamból, de nem tudnám megmondani olyankor konkrétan mit csinálok. Mikor úgy van, jön és kész.

2014. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem fogták meg a kezed? Azt hogy? :O
2014. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na jó, úgy tűnik ez az egész esélytelen
2014. okt. 7. 23:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem! Add önmagad! Te nem vagy olyan egyszerűen és ez így van jól. Mi nem jelekből szeretünk olvasni, hanem szeretjük, ha valami ki van mondva. Egyszerűbb mindenkinek így. TI vagyok azok, akik jelezgetni szerettek.
2014. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
rakd ki a melled és jön a csoda! ;)
2014. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Állandóan a füstjelek és akkor találd ki, hogy mit akar azzal éppen. Én már belefáradtam abba, hogy azt figyeljem, melyik vigyorog, meg kacsintgat, hogy menjek oda. Nem érdekel, amelyik nem tudja kinyitni a száját, az magára vessen.
2014. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

figyú, nem kell olyanná válnod, mint amilyenek a többiek. add saját magad. nem kell x vagy y flörtölősnek mondott pózokat felvenned, sem adott módon beszélned.

nekem például az jön be, ha valakivel jót tudok beszélgetni. az erőltetett flörtölős dolgokat általában gyorsan levágom. már bocsánat, de az annyira szerencsétlen, amikor valaki teljesen szándékosan nekiáll tetszelegni, és látom rajta, hogy nagyon direkt túr bele a hajába vagy pislog... ezt hagyjuk a fenébe. legyél spontán, amennyire csak tudsz. és előbb-utóbb bejön valakinek.

itt nincsenek szabályok, nincsenek "kellek" és felejtsd el a kötöttségeket. nincs annál rosszabb, mint megtanulni és használni ezeket a merev szabályrendszereket.

csináld azt, hogy kezdeményezel. szard le az elvárásokat meg az ilyesmit. a fiúk ugyanolyanok mint a lányok. van szájuk meg füleik is, beszélgetni. és ha lehet, kerüld el azokat, akiknek szerepelvárásaik vannak...

2014. okt. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző remekül megfogalmazta, aligha lehet jobb tanácsot adni. :)
2014. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!