Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most bejövök neki? (a többi...

Most bejövök neki? (a többi lent) 12-13 évesektől várok választ! (12/L nemsokára 13)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 6 évig egy osztályba jártam nem nagyon foglalkoztunk egymással, csak néha dumáltunk. Most már gimis vagyok, ő maradt általánosban, és általában együtt buszozunk egy ideig. Egyszer megálltunk a zebránál, és azt mondta, hogy feltenne nekem egy kérdést.....aztán itt mondott valami kifejezést, azt már elfelejtettem, de mikor megkérdeztem, hogy mi lenne az, akkor azt mondta, hogy mindegy hagyjuk, (de nem lepatintani akart, ez tuti) és még azóta is szoktunk dumálni, mindig mosolyogva beszél, de nem volt több
2014. okt. 7. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még nincs szükséged egy srácra. Koncentrálj a tanulásra, mert pasizásból nem lehet megélni.
2014. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos..deritsd ki ,hogy mi akart kerdezni/mondani:)
2014. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
FIgyelj, én 13 vagyok, és én így jelezném a csaj felé, hogy tetszik, valamint nem vágom hogy lehetsz 12 évesen gimis.
2014. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

8 osztályos gimibe jár. Gondolom...

2014. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is 12l vagyok, am úgy lehet gimis 12 évesen, hogy hatosztályosba ment

Én a helyedben megkerdeznem tőle hogy mit akart kérdezni

2014. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, nem is tudom, lehet.. :)
2014. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

JA 6 OSZTÁLYOSBAN VAGYOK ÉS NOVEMBERBEN LESZEK 13

ÉS KÖSZI A VÁLASZOKAT

2014. okt. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!