Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi gondolhat a fiú?

Ilyenkor mi gondolhat a fiú?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy nagyon tetszik egy fiú, akivel egy iskolába járok, de csak köszönni szoktunk egymásnak, még ovibol ismerem, de vagy tiz evig eszembe se jutott. Elmondtam a legjobb barátnőmnek meg az egyik legjobb fiú arátomnal, hogy nekem ő tetszik és most akarhanyszor találkozunk a folyóson jol feltünően oldalbaboknek, mert amugy tényleg szinte teljesen felesleges a két szemem mert magamtól azt se veszem észre ha valaki előttem áll egy méterrel... Meg amúgy is ahányszor meglatom mindig átmegyek full vigyorba hát meg ha sikerül visszaköszonjek :)))) szóval ezer százalék, hogy tudja, hogy nekem tetszik, de amúgy tudom hogy nincs esély, hogy osszejöjjünk de azért teljesen hülyének gondol? Ti fiúk hogy reagálnátok?

2014. okt. 6. 21:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok...
2014. okt. 10. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!