Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi gondolhat a fiú?

Ilyenkor mi gondolhat a fiú?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy nagyon tetszik egy fiú, akivel egy iskolába járok, de csak köszönni szoktunk egymásnak, még ovibol ismerem, de vagy tiz evig eszembe se jutott. Elmondtam a legjobb barátnőmnek meg az egyik legjobb fiú arátomnal, hogy nekem ő tetszik és most akarhanyszor találkozunk a folyóson jol feltünően oldalbaboknek, mert amugy tényleg szinte teljesen felesleges a két szemem mert magamtól azt se veszem észre ha valaki előttem áll egy méterrel... Meg amúgy is ahányszor meglatom mindig átmegyek full vigyorba hát meg ha sikerül visszaköszonjek :)))) szóval ezer százalék, hogy tudja, hogy nekem tetszik, de amúgy tudom hogy nincs esély, hogy osszejöjjünk de azért teljesen hülyének gondol? Ti fiúk hogy reagálnátok?

2014. okt. 6. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs esély, hogy összejöjjetek?
2014. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolna hülyének? :) Tök cuki lehet, ahogyan ott vigyorogsz és zavarban vagy. :))))
2014. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez mindenre választ ad: 'löjetekle'
2014. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Együtt jártam oviba velük és most házasok, van egy 19 éves lányuk. Semmi gond, ha ezer éve ismered, ebből még lehet egy szép kapcsolat.


45F

2014. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első válszoló azért mert teljesen külömbözünk, abszolút mindenbe.

Amúgy meg rgyáltalán nem cuki :)))) nem szoktam zavarba lenni...sőt

2014. okt. 6. 21:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: de nem arról van szó, hogy evek óta ismerem csak egy évet együtt jártunk oviba és egész haroméves koromba ő volt eletem szerelme de aztán elvégezte az ovit és eszembe se jutott egesz mostanáig
2014. okt. 6. 21:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint hogy nem szoktam zavarba lenni amúgy... És erre udáig iszonyat buszke volta :)))
2014. okt. 6. 21:33
 8/11 anonim válasza:
aaawwwwww én dráága legeslegeslegjobb barátnőm :))) :* csak hoyg tudd ő mindig vigyorog rád!!! szóval kedves fiuk ezt is vegyétek figyelembe és úgy válaszoljatok... amúgy lásd be hogy jobb ha oldalbabökünk
2014. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó akkor legalabb eszreveszem :)))) meg ha igaz is amit mondasz utolso valaszolo az akkor is csak olyan elnezo mosoly...olyan mint amikor jol szorakozol valakin aki valami huszemeletes baromsagot csinal...
2014. okt. 7. 19:16
 10/11 anonim válasza:
utolsó válszoló a lökött fejed :))nem... mindig olyan aranyosan mosolyog rád...és mindig néz rád csak teee miért is fordulnál oda!? majd meglátod ha egyszer rá mersz nézni :D
2014. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!