Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tini lány vagyok. Van most egy fiú, aki nagyon-nagyon tetszik, de még nem találkoztunk, csak neten beszélgetünk már hónapok óta. Célzott rá, hogy tetszem neki, meg hogy szeretne velem találkozni, aminek nagyon örülök, mert én is szeretnék vele. Csak egy gondom van. Még nem látott rólam képet, és félek, hogy nem fogok tetszeni neki. Minden osztálytársam szerint ronda vagyok, főleg az arcom. Viszont azon nem tudom, hogy változtathatnék :( A szemöldököm rendben van, sőt sokak szerint szép vonalú. Viszont a bőröm nagyon pattanásos, és nem tudok ellene mit tenni. Szoktam járni kozmetikushoz, meg kenegetem mindennel, amit adnak (bőrgyógyász is látott már), de egyszerűen nem lesz jobb. Az orrom szerencsére szép, és a szám is (állítólag szép íve van, és nem túl vékony). Viszont az összhatás mégsem jó, szerintem a bőröm miatt, meg valahogy az arcszerkezetem is kicsit furcsa. Nem tudom, mit kezdjek vele. :( Nagyon szeretnék tetszeni ennek a fiúnak, mert eddig mindenki elutasított, és ő más. De félek, hogy amint meglát, kiábrándul belőlem :( Szerintetek mit tegyek?


2014. okt. 6. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagy nezelek meg! Legyszi
2014. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

'Célzott rá, hogy tetszem neki'


Mivel még nem látott igy elkönyvelheted hogy finoman füllentett. Ne bonyolitsd túl, minél tovább reménykedsz annál nsgyobb lesz a fenékre ülés.

Küldjél neki képet, ez vagyok, kész. Ha visszavonulót fúj legalább kiderül még most mi is lenne a sztori vége, jobb még most az elején túlesned ezen.

2014. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért ne tetszhetnék neki? Jó, nyilván nem a külsőm, de a személyiségem megfoghatta. Hónapok óta minden nap beszélgetünk, és tényleg olyan, mintha már évek óta ismernénk egymást (ő is mondta, hogy így érez).
2014. okt. 6. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy tetszhetnél neki, ha még nem is látott? Még a lehetőséget sem kapta meg hogy döntsön, nem adtad meg neki.

És a fura az hogy erre nem is vágyik, elfogadja igy a helyzetet. Ennek biztosan oka van. A helyedben én ezen elgondolkodnék.


Biztos szimpi vagy neki, persze, hisz miért ne lennél az? Egy korosztály vagytok, hasonló érdelödéssel, te lány, ő fiú, nem olyan bonyolult a világ mint ahogy sokan szeretik elképzelni, szóval ebben még önmagában semmi különleges nincs, csak ebböl kiindulnod felesleges.

2014. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!