Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tehetnék?...

Szerintetek mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete megismertem egy nálam 1 évvel fiatalabb lányt. Nagyon megkedveltem és meg is tetszett. Amikor látom, vagy ha beszélgetek vele, be vagyok zsongva a látványátol. Azonban a kevés szabadideje hátrál engem, hogy jobban megismerjem. Facen pedig egyre inkább "kérdezz-felelek" megy. Ha pedig épp nem kérdezek akkor alig ír vissza. Eddig nem nagyon utasított el, de egy kicsit kételkedem is. Vannak feltevéseim, hogy érdeklem valamennyire, azonban ha suliba megbeszélek vele egy találkát (mert máshol nem nagyon tudok vele beszélni) akkor a barátnője mindig közbevág, aki engem nagyon irritál, és úgymond rombolja a közérzetem. El akartam mondani ennek a lánynak ezt, de meghátrálta, mert azt gondoltam, hogy majd valszeg azért nem akar majd együtt lenni velem mert nem kedvelem a bnőjét. Lányok nektek erről mi a véleményetek? Úgy érzem, hogy ez a lány nekem lett teremtve, de nem igazán tudom mit tegyek, mert nem tudom, ő mit érezhet.

Vélemény??



2014. szept. 28. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélj meg vele egy konkrét dátumot, amikor biztos találkozok :)

Lehet egyébként bejösz a barátnőjének azert viselkedik igy, lehet féltékeny

2014. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A barátnőjének van pasija. :D

Köszi :)

2014. szept. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!