Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most szerelem?

Ez most szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány (régóta ismerem) néha olya édes, néha meg sem ismer. A napokban mellé ültem (betértem az intim szférájába) és még simogattam is pl. combját, hasát. hagyta de mintha félt volna. Én csak az arcom dörgöltem az övéhez, mint az oszroszlánkirályba, közben bele sem gondoltam mi van.Meg is pusziltam. Azt hiszem beleszerettem. De van olyan nap, amikor meg sem ismer. mitévő legyek? Szeretnék vele lenné mindig, de néha meg utálom. (egyszer lekoptatott facebookon) de valóságban mintha nem bánná, csak félne kicsit. Egyébként ha én nem szólok, akkor ő még köszönni sem méltat, de ha már összemelegedtünk, akkor azon az egy napon még képes a karom rágni is. bocsi a hosszú szövegért.

2014. okt. 3. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem volt hosszú szöveg! :)

Amúgy meg..ez felettébb érdekes.Szerintem ne küzdj érte.Megmondom miért.Ha te nem szólsz,akkor feléd se néz..lekoptat.

Az meg hogy hagyja,hogy megsimogatsd a combját,vagy hasát..még nem jelenti azt,hogy akar is tőled valami komolyat.

Lehet hogy csak barátként tekint rád,és te még attól nem biztos hogy szereted,hogy most így érzed..lehet hogy ez csak egy hirtelen fellángolás! :)

2014. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!