Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhány tipp egy gyakori...

Néhány tipp egy gyakori problémára?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác és nem tudom hogy érhetném el, hogy szóba elegyedjünk. Egy suliba járunk, ő két osztállyal fölöttem van és teljesen más szakon tanul szóval nem sokszor keresztezzük egymás útját (az ő órái a földszinten vannak, az enyémek a harmadikon és az osztálytermünk között is két épület húzódik). Szoktam látni reggelente a buszpályaudvaron meg nagy ritkán valamelyik folyosón, de ezen kívül soha.

Még soha nem beszéltem vele (a nevét már kiderítettem), facebook profilja van, de már rég nem használja. Egyszerűen nem tudom milyen indokkal beszélhetnék vele, viszont ebbe a "távolról nézem és reménytelennek érzem az egészet" érzetből már nagyon elegem van. Ahányszor ránézek... szerintem mindenkinek van a fejében egy bizonyos kép arról, hogy hogyan néz ki az a személy aki számára tökéletes lenne. Nekem ő pontosan olyan.


Tudom, hogy nagyjából minden harmadik embernek ugyan ilyen problémával kell megküzdenie, de örülnék ha adnátok pár tippet, hogy mit tegyek.



2014. okt. 3. 19:43
 1/1 anonim válasza:
menj oda hozzá a buszpályaudvaron
2014. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!