Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Áthívjam filmezni?

Esztroj kérdése:

Áthívjam filmezni?

Figyelt kérdés
Tehát a felállás: Van egy lány, akivel már régóta jóba vagyunk, de nem beszélünk sokat. *Én úgyérzem hogy* Közeledik hozzám, meg azért én is hozzá. Nem az a bombázó csaj, ilyen kis aranyos, kedves, és tök eltudnék vele képzelni egy kapcsolatot. Tehát a valódi kérdés: Áthívjam szerintetek egy szombat délutánra megnézni egy filmet? Nyolcadikasok vagyunk és szerintem most már, hogy ha nem is lenne túl hosszú a kapcsolat akkor is oké, mert mondom, nem beszélünk túl sokat... Várjak még és barátkozzak vagy hívhatom szerintetek?

#film #lány #csaj #filmezés #tetszik #áthívjam #áthívni
2014. okt. 3. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy közeledik hozzád, de nem beszéltek sokat, akkor előbb ideje lenne elkezdeni beszélgetni. Utána meg úgyis érezni fogod, hogy mennyire stabil a dolog. Meg miből gondolod, hogy eltudsz vele képzelni egy kapcsolatot, ha nem is ismered? - Feltételezem nem ismered, ha nem beszéltek sokat. - Csak azért, mert aranyos?
2014. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira ismerem amennyire kell, voltunk már többször együtt meg... Szóval ismerem elég jól, meg azért beszélünk, csak nem egész nap...
2014. okt. 3. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!