Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak annak a fiúnak akit...

Mit írjak annak a fiúnak akit tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.Egy suliba járunk és én tudom h ki ő de ő szerintem nem tudja h én ki vagyok.Már régóta tetszik nekem de nem merek semmit lépni.Már elhatároztam magam h írok neki csak azt nem tudom h hogyan kezdjem el.Valaki segítsen pls.
2014. okt. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami sulis program lesz mostanság? Ráírhatnál pl ilyesmivel, hogy "Szia! Ne haragudj, de nem tudod, hogy mikor kezdődik a - túra, kirándulás, házibajnokság, előadás, nemtudom, mi van a sulitokban..."


Szerintem inkább élőben beszélj vele, az jobb. ;) (Bármiről, nem harap. :D)

2014. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj neki, valami sulis dologgal kapcsolatban, vagy bulival, vagy csak úgy írj rá, hogy: "Szia, néha láttalak a suliban, és szimpatikusnak tűntél, csak azért zavarlak, hogy ezt kiderítsem igaz-e :)"
2014. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gimibe járok én 8-os vagyok ő 11-es. Az a baj h nem merek oda menni hozzá csak úgy.
2014. okt. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!