Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mindig a legszebb...

Fiúk, ti mindig a legszebb lányokat veszitek észre?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány aki szép de nem a legszebb akkor annak már esélye se lenne??Ez eléggé érdekel ugyanis valahogy a mai világban ezt vettem észre.

2014. okt. 2. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hát miért ne a jobb kéne?

belsőre ugyanaz a tucat lehetsz,külsőre meg randa vagy,akkor minek akarna téged bármelyik pasi? maximum beéri veled.Vagy leissza magát.

2014. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Általában 4 csopirtba osztom az embereket.Nekem a 3-asok jönnek be.
2014. okt. 2. 15:46
 13/17 A kérdező kommentje:
*csoportba
2014. okt. 2. 15:47
 14/17 anonim ***** válasza:
A mai világban ezt vetted észre? Mert mit tapasztaltál csak mondjuk a 20. században?
2014. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te meg vagy a 4-ből olyan 2-es gondolom (jóindulattal)...
2014. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
te aztán tudod,annyit láttál már ;)
2014. okt. 2. 22:39
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen én mindig a legszeb lányokat veszem észre és tudod miért? Mert a szépség belülrôl is jön és a külsô szépség is relatív, tehát mindenkinek más a legszebb. :) Szóval nyugi, van esélyed és valahol van egy fiú akinek te vagy a tökéletes és nem az a ribi (már elnézést), akinek naponta új pasija van. :) Remélem kicsit megvigaszraltalak. :)
2014. okt. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!