Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mindig a legszebb...

Fiúk, ti mindig a legszebb lányokat veszitek észre?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány aki szép de nem a legszebb akkor annak már esélye se lenne??Ez eléggé érdekel ugyanis valahogy a mai világban ezt vettem észre.

2014. okt. 2. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
en nem csak azokat veszem észre.:)
2014. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2014. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember azt veszi észre elsőre ami feltűnőbb, egy tűzpiros Ferrarit is előbb veszel észre mint egy AUDI A4-est, de az Audi is nagyon jó és azt is szeretjük csak a másik szembetűnőbb.
2014. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Lányok, ti mindig a leghelyesebb fiúkat veszitek észre?"


Konklúzió: a leghelyesebb fiúk a legszebb lányokat veszik csak észre és a legszebb lányok a leghelyesebb fiúkat veszik csak észre, ami rendjén is van így szerintem.

2014. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3-as jól megfogalmazta! :)
2014. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Én az "átlagos" lányokat nézem. Akik átlagos ruhákban járnak, nem sminkeli magukat, vagy csak nagyon minimálisan, nincs műkörmük, műhajuk, műmellük. Egy ilyen lány szemében rendesen eltudnék veszni. Kár, hogy egyel sem találkoztam még.
2014. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a helyesebb feltűnőbb de én nem nagyon szeretnék állati helyes srácot mert tuti,mindenhol minden lány lenézően megbámulna.Nekem az átlagnál picit jobbak jönnek be nagyon.Akikben vannak hibák de úgy is jól néznek ki.Minden emberben vannak hibák hisz attól emberek,de tenyleg ugy vettem eszre hogy mindig a legjobb kell mindenkinek.
2014. okt. 2. 15:32
 8/17 anonim ***** válasza:
H az átlagtól jobbak jönnek be, akkor neked is átlagtól jobbnak kell lenned. Nem egy matekverseny erre rájönni.
2014. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem lehet a legszebb barátnőm a világon,ha nem jön be belsőre csak húsnak tekintem.Húsból meg a szebbet szokás.
2014. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"átlagnál jobbak" :)

Magyarul szólván neked is a legjobb kell. A többi bla bla.

2014. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!