Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek milyen érzés,...

Lányok, nektek milyen érzés, ha egy pasi azt mondja egy képetekre, vagy élőben, hogy "hú, de jól nézel ki, de megd**nálak! "?

Figyelt kérdés
Bóknak veszitek egy szinten, vagy ez után esélytelen lenne bármire is nálatok?

2014. szept. 30. 13:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
A hu de megdugnalak kimaradhatna ... :) az majd ugyis meglesz :D
2014. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bóknak veszem, nem sértődök meg, de nem tudnék komolyan gondolni valaki, aki ilyet mond nekem, inkább csak nevetek egyet rajta.
2014. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
tetörném az orrát :P nem ágybetét vagyok....
2014. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szóval betörném :)
2014. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ekkora egy bunkó taplót. Szóval csak szexre kellek, értem én... akkor maradhat marok marcsánál. Elég ha annyit mond de jól nézek ki és esetleg látványosan végigmér. Ebből is értem, hogy mit szeretne, de legalább nem érzem azt, hogy csak egy darab hús vagyok.
2014. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért baj az, ha valaki őszinte? a csajok úgy is tudják, hogy általában csak a szexre gondolnak, ha ránéznek idegen pasik. amíg nem ismer meg, csak egy test vagy neki.

nem kell mindig bonyolítani a dolgokat egy kapcsolattal.

ha a pasi jól néz ki, miért ne? csak a csajok ezt nem így gondolják sok esetben.

2014. szept. 30. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért álljunk meg egy szóra. Van különbség aközött, hogy őszinte valaki vagy bunkó. Egy intelligens ember tudja mikor kell és szabad őszintének lenni. Ha csak kimondod mindig mire gondolsz, az nem éppen erről árulkodik.


És az addig rendben van, hogy először csak a testem látják (pont ezért ismerkedtem neten és nem élőben) de ne csak egy szép pofi legyek jó testtel hanem érdekelje mit gondolok, mit érzek és mi a véleményem a világról. Na innen hívjuk PÁRkapcsolatnak. Szexkapcsolatnál oké, az a legfontosabb kérdés, hogy most csupasz vagyok-e a bugyi alatt vagy sem. Akkor akár bóknak is vehető a fenti mondat, mert azt gondolja, amit szeretnék, hogy gondoljon rólam.


Tehát inkább a kérdés. Általában egy lány mit gondol a fenti mondatodról vagy bizonyos szituációban? Mert szexre igen, egy ilyen "őszinte" helyes pasi kell. De rendes párkapcsolatra szeretném ha a szép buksijában valami sütnivaló is lenne és rájönne, hogy ez nem bók hanem taplóság.

2014. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jólesik, mert azt jelenti, hogy tetszem neki és megmozgatja a fantáziáját, meg a hormonkáit is ^^
2014. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:)

társkeresőn is kell képet feltenned, ha azt akarod, hogy rád írjanak. ugyanott vagy.

onnan szexkapcsolat még csak 2 lett, sokan kizárják.

chaten meg mindenki ronda és/vagy öreg.

egyszer akartam egy éjszakást lehalászni onnan nagy unalmamban, 6 kép jött, egy se tetszett.

inkább maradok a utcán szemezős, nagyon feltűnően megbámulós arc :)

2014. szept. 30. 14:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak tudnám sokak fejében a neten ismerkedés miért egyenlő a társkeresővel... ha épp tudni szeretnéd volt már barátom fórumos szerepjáték oldalról is (előbb beszélgettünk aztán képcsere) illetve online játékból (wow) ahol szintén csak beszélgettünk, hallottuk egymás hangját majd a többi játékostárssal találkozó és utána randiztunk csak mi ketten.


Szexkapcsolatnál oké, előbb lásson fotót rólam ha netes ismerkedés és általában itt vagy chaten tényleg nem a főnyeremények vannak. De továbbra se válaszoltál arra, hogy most normál kapcsolat kialakításnál nyögöd ezt be vagy csak szexre hajtva?

2014. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!