Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért csak nagyon kanos...

Én miért csak nagyon kanos pasikat fogok ki?

Figyelt kérdés

Oké tudom hogy pl 10-ből 9pasi kanos...de én csak olyan pasikat fogok ki aki nagyon kanos (erőszakos,fenyeget ha nem fekszek le vele...stb)

miért csak az ilyen pasik találnak meg?

És a negatív kommenteket lesz*rom!!


2014. szept. 29. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán túl kihívóan öltözködsz, nem tudom, ismeretlenül csak vakon tippelgethetünk.
2014. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rosszul választasz,gyorsan jössz össze,úgy,hogy nem nagyon ismered.
2014. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. szept. 29. 20:03
 4/12 A kérdező kommentje:
De amúgy egyikse igaz rám...ezért nem értem
2014. szept. 29. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert buta vagy, mint a tök és töröd a magyart.


"Rappelek,élek,sírok,nevetek

A fa.szod belém nem teszitek

A kisfa.szúak nem érdekelnek

Ha ügyes vagy rájössz hogy a sorok rimelnek"


Ezt még tegnapelőtt írtad én meg csak fogtam a fejemet... O.o Mother of God!

2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"És a negatív kommenteket lesz*rom!!"


Talán emiatt a viselkedésed miatt. Mert az átlagosnál erőszakosabb vagy, így azokat a srácokat, akik csöndesek, halkak, nem erőszakosak, nem veszed semmibe sem. Gondolj bele, biztos volt már olyan osztálytársad, ismerősöd, aki ilyen volt. Csak gondolkodj. Na és jóban voltál vele? Kedves voltál vele? nem csesztetted a hülyékkel? Tuti igen, pedig nem is ismerlek. Nahát ezért fogsz ki erőszakos srácokat. Mert valójában te is erőszakos vagy, és aki nem az, arra rögtön ráfogod hogy fogyi, meg szellemi fogyatékos, pedig csak van annyi esze, hogy nem süllyed le azoknak a hülyéknek a szintjére, akik belekötnek még egy villanyoszlopba is. És mert te azokkal érzed jól magad, akik azzal szórakoztatják magukat, hogy kit gúnyoljanak ki. Ezt azért gondold át. És ha átgondoltad, akkor keresd meg magadban a hibát, és keresd azon fiúk társaságát, akik csöndesek, és visszahúzódóak. Ennyi. Más nincs. Vagy erőszakos bunkót kapsz, vagy egy olyat, akivel normálisan le tudod élni az életed, csak te azt úgyis nyominak fogod tartani, és azt hiszed, hogy ha nem szól be a másiknak, akkor már szexelni sem tud és életképtelen. De azért sok sikert.

2014. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vonzod a vadállatokat",ilyen tipus vagy!
2014. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én örülnék egy kanos pasinak, persze nem olyanra gondolok amit te írtál, hogy fenyeget meg bunkó.. :D

De egyébként tényleg sok köze van annak, hogy te hogyan viselkedsz olyat vonzol be magadhoz.

2014. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#3

Azt azért irtam mert dühös voltam

Bocsi...tudom hogy ez téged nem érdekel de bocsi!!

2014. szept. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!