Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon alacsony, kisfiús...

Nagyon alacsony, kisfiús kinézetű srácnak miért csak a kislányoknál van esélye, egy igazi nő miért nem képes vonzódni az ilyen fiúkhoz? Most legyek pedomaci vagy miért vagytok ilyenek csajok?

Figyelt kérdés
Legutóbb egy 11 éves meg egy 13 éves kiscsaj próbálkozott be nálam magától fészbukon. Szerencsére a 11 éves már felfogta, hogy nem érdekel, hisz tök lapos, semmi vonzó nincs benne, bár szép arca van, de kell még pár év míg formás lesz. A 13 éves már formás, szexi, de nyílván vele sem csinálhatok semmit, mert túl fiatal még és úgysem érdekelné a szex sem az ilyen lányokat még. Sokszor már egy 16 éves lány is kész nőnek néz ki én meg mellette úgy festek mint egy 12 éves kisfiú. Szóval megértem, hogy miért a kislányoknak tetszem, de én már nem bírok így élni. Lehet prostizni kéne, ha már igazi nők nem képesek vonzódni hozzám.
2014. szept. 28. 18:12
 1/9 Bad G-Sus ***** válasza:
készítsd a penztarcad :D
2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éhes vagy?
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt nem írom le a korom, még valaki felismerne.
2014. szept. 28. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vagy pasi a szeműkben!
2014. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Kevés benned a tesztoszteron. Azért nem vagy ferfias mert nem is vagy az!
2014. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hagyjad már a hülyeséged akkor nem a csajokra állna faszom folyton fel!
2014. szept. 28. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább kösd fel magad!
2014. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es kösd el magad, te nyomorék!
2014. szept. 28. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig a kevés tesztoszteron lehet az oka.
2014. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!