Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha belezúgtam...

Mit csináljak ha belezúgtam egy srácba, akit a buszon szoktam látni? Te hogy kezdeményeznél?

Figyelt kérdés

Tavasszal láttam meg egy fiút a trolin és eléggé megtetszett, elég jóképű. Eddig kb 4-5 alkalommal láttam, de ebből csak 1 olyan volt, hogy egyedül voltam (egyébként anyával mindig). Mikor egyedül voltam még tavasszal, akkor direkt átmentem a másik végéből oda mellé, igaz lehet azért nem szólított meg, mert csomagok voltak nála és csak két megállót utaztunk együtt.

Most van egy időpont minden kedd reggel egy konkrét járaton, amin már harmadik hete utaztunk együtt. Ő már mindig a buszon van, amikor felszállok. Legutóbb is direkt úgy ültem, hogy vele szemben és egész végig, negyed órán át szemeztünk, szerintem én is tetszem neki. Mikor egyszer leszálltam a buszról, visszanéztem és akkor is rám nézett.


Én gimis vagyok (17 éves), ő már szerintem egyetemista, mert mindig egy egyetemi megállónál száll le + idősebbnek néz ki + a nyáron nem láttam egyáltalán. Mit kellene tennem, hogy megszólítson, hogy kezdeményezzen nálam? Bármilyen építő jellegű tanácsot várok.


2014. szept. 27. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg te b aszd meg!
2014. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Derítsd ki a nevét, és írj rá facebookon ! :D
2014. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia szerintem ejjts le valamit es ha jo fej felveszi akkor te meg koszonod... ha tovabbra sem szol hozzad akkor amikor leszallsz vagy o szall le koszonj el igy o is el fog koszonni... es maris ha talalkoztok koszontok... aztan mar csak az o dolga hogy kerdezzen valamit mert akkor mar koszono viszonyban lesztek:) bocsi az ekezet es a helyesirasi hibakert
2014. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha ennyi idő után sem megy oda hozzád, akkor valszeg nincs hozzá elég önbizalma, vagy csak simán jó nőnek talál.. Az eddigi pályafutásomból ezt szűrtem le :D
2014. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!