Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hogyan ismerkedtek...

Fiúk, ti hogyan ismerkedtek egy lánnyal, hogyha nem mertek odamenni személyesen?

Figyelt kérdés
Ráírtok facebookon vagy erőt vesztek magatokon?
2014. szept. 27. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen, amikor lúzer láma béna balf-.asz balhere gyáva pö-.cs voltam (értsd: nem mertem odamenni a lányokhoz), akkor gyakorlatilag semmi nem jött össze a nőkkel. A facebookos ismerkedési kísérleteim 0%-os győzelmi arányúak voltak.

20 éves koromig ilyen voltam, mint amit leírtam. Egy barátnőm volt, az is azért, mert szinte első pillantásra belém zúgott, oda jött a társaságunkhoz és még ő is szólított meg. Ez az út nem járható! Valószínűleg több tucatnyi lehetőséget hagytam ki én is a gyávaság miatt annak idején. Ilyen nem lesz többé és neked se kéne legyen.


Tanács: Igen, oda kell menni hozzá, ahogy azt a férfiak csinálják már évmilliók óta. Nincs más mód általánosságban. Az hogy te itt vagy, azt jelenti hogy minden felmenőd az apádtól kezdve egészen visszamenve százezer, vagy millió évekre, oda mert menni egy nőhöz és abból lett is valami. Akkor neked is csak sikerül.

2014. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


vagy épp az ő ősapjaihoz mentek oda a nők

2014. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amihez hozzáteheted, hogy igen, lehetséges néhány százalék eséllyel, pont úgy, ahogy napjainkban is. Csak tudod, a 95%-os dolog esélyes hogy valószínűbb, mint az 5%-os.
2014. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!