Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-Lányok! Titeket mennyire...

Fiúk-Lányok! Titeket mennyire befolyásol ha ismerkedtek az hogy kinek milyen iskolai végzettsége van?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem hogy az a nyerőbb aki "műveltebb?" És főiskolára jár vagy egyetemre?

2014. szept. 11. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha átlagos műveltséggel rendelkezik, az már megfelel.
2014. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
számomra nem
2014. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekel a végzettség, tapasztalatom szerint az emberek 90%-a végzettségtől függetlenül menthetetlenül ostoba.
2014. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
nálam sem szempont... majd megismertem akkor ítélkezek, nem papír alapján
2014. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Engem ez befolyasol, azert nalam az alap, hogy legyen egy erettsegije, ha fosulira nem is jar.
2014. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyerőbb aki "műveltebb", de ez nem végzettségfüggő.
2014. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Számomra nem, de fontos, hogy tudjak vele beszélgetni legyen közös érdeklődési pontunk és alap szinten művelt legyen.
2014. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Érettségi nekem is minimum de azon felül csak legyen meg a józan paraszti esze (sajna sok felső oktatásba járónak nincs ilyenje).
2014. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A vegzettseg manapsag semmit nem jelent. En magam elitgimnaziumba jartam, majd egyetemen bolcsesz, de elit szakra, posztgradualis vegzettsegem is van.


Az egyik legertelmesebb sracnak, akit ismerek, 8 altalanosa van (csaladi okok stb. miatt). Ugyanakkor randiztam olyan sraccal, aki hiaba vegzett Cambridge-ben es volt nagymeno ugyved a londoni Cityben, nem volt meg benne a termeszetes kivancsisag a vilag dolgai irant, valamint hianyzott belole egyfajta onmagaval szembeni intellektualis igenyesseg. Nagyon kiabrandito volt. Tekintve, hogy kulsore sem igazan jott be, nem volt nehez dontes kikosarazni.


Ja es amugy sokkal jobban tisztelek mondjuk egy lakatost vagy autoszerelot, meg ha bunrossz is, meg ha reszegen is megy dolgozni, atveri az embert stb., mint vmi bufeszakon vegzett naplopot. Es ezzel szerintem a legtobb ember igy van, meg ha ezt tudatosan nem is fogalmazza meg magaban.

2014. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásol, de azért ne legyen lusta, hisztis, buta barátnőm, aki csak tengődik az életben, azért egy érettségije és egy szakmája legyen, mert ezek nélkül nem egyszerű elhelyezkedni.
2014. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!