Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy ismerkedtek középsulib...

Ti hogy ismerkedtek középsuliban? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Hello :D


Szóval ugye most jöttem 9.-be.És ti hogy ismerkedtek? Lehet az baráti, vagy kapcsolat.Szóval Ti hogy csapódtatok be bandákba? Szóval az osztályom nem a legjobb.Máshol kell keresni a bandámat.De most menjek oda ismeretlenekhez ? Vagy mi? És lányokkal? Csak menjek oda egy szünetben? Vagy mi?

Ti hogy csináltátok?


2014. szept. 4. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

...én középiskolában tanultam... :-)


Őszintén szólva szartam arra, hogy ki kivel, hogyan miért... :-)


...ennek ellenére mégis csípták a fejem, sőt volt olyan nő, aki szerelmes is lett belém, meg olyan is, akibe én lettem szerelmes... ...de mind a kettő elmúlt... :-)

2014. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
En szakmunkaskepzoben ismerkedtem!
2014. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha most mentél 9-be, akkor sz-arnak rád a nagyobbak. Hiába ismerkedsz. Én tudom, tavaly én is próbáltam és hiába próbálkoztam egyik lánynál, azt gondolta, hogy itt egy kis sza-ros. Most vagyok 10-es és sikerült közelkerülnöm az egyik 11-es lányhoz, aki tavaly sza-rt rám. Ha ismerkedni akarsz akkor szemezz az illetővel és mosolyogj. Utána, ha viszonozza, akkor odamehetsz hozzá.Idegen Bandákba, pedig úgy tudsz bekerülni, ha kinyitod a szád.
2014. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Jah, de évfolyamtársaknál próbálkozhatsz, ha valamelyik tetszik. ;)
2014. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van aki tetszik :D De jó lenne csak haverkodni is lányokkal az évfolyamból.Nekem az is fontos, hogy legyenek lány barátaim is
2014. szept. 4. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor odamész hozzájuk haverkodni. Évfolyamból a legkönnyebb ismerkedni. Odamész hozzájuk így pl. Sziasztok látom ti vagytok a xy szakosok és megy ez magától. :)
2014. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy lett meg a bandám hogy találkoztam a suliban egy falumbeli sráccal akivel előtte csak köszönőviszonyban voltam, jóba lettünk aztán így csapodtam hozzájuk :) de am sok csoport volt ahova szívesen fogadtak volna annyi hogy légy nyitott beszélgess mindenkivel aztán meg fognak kedvelni
2014. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!