Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hát komolyan mondom, ez most...

Hát komolyan mondom, ez most már mi akar lenni?

Figyelt kérdés
15/f vagyok 2éve karatézok sportos alkatú vagyok, a suliba a "menő" srácok rétegébe tartozom tehát nem a kockákkal vagy a többi más rétegbeliekkel lógom, magas vagyok 186cm, 65kg, és mégsem találok magamnak párt. Már eléggé csaj hiányom van, volt már kapcsolatom de csak futó 1-2hetes és én szakítottam. De most már szeretnék hosszútávra. De egyszerűen kiürült a választékom, és aki meg tetszene az meg idősebb nálam 16-17 évesek de ők meg persze kicsiknek találnak minket, és nem érik be csak nagyobb pasikkal 18, vagy annál feljebb. És egyszerűen nem értem. Mért kell nekik olyan srác aki cigizik, hajnalig kint van az utcán lóg a többi suttyó sráccal bandáznak és az iskolában elért eredményük kb 0. Nem tudok hol ismerkedni mert mindenhol ezt látom/tapasztalom. Eléggé kis városban lakom tehát nem olyanban mint Budapest, Miskolc. Szeretnék most már igazán valakit magamhoz ölelni és szeretni.

2014. szept. 26. 21:09
 1/3 anonim válasza:
az tok mindegy miota karatézol, igen kicsi vagy 15, mit akarhat toled egy 18 éves lány??-nemsokat, ugy beszélsz mintha 20-22 éves lennél, kicsit sokat akarsz majd 2 év mulva lesz csajod olyan amilyet akarsz
2014. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az én emberem *-* 16/L
2014. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm válaszod, igen egy 18 éves lány valóban nem sokat akarhatna tőlem de nem is azt írtam hogy 18éves lányt keresek, hanem azt hogy 15-17. És igen igen belegondolva nem nagy szám hogy 2éve karatézom és nem is az volt a célom hogy annak tűnjön. Csak ha végignézet az átlag 14-16 éves fiúkat nem találsz olyat aki évek óta sportol rendszeresen valamit, és ezt már tapasztalatból írom.


2. Írj privit :)

2014. szept. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!