Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srác most komolyan gondol,...

A srác most komolyan gondol, vagy csak haverkodni akar?

Figyelt kérdés

A srác elhívott találkozni kettesben, aztán még egyszer, és most újra egy találkozás előtt vagyunk. Meghívott erre-arra, sokat beszélgettünk, sokat nevettünk, jól éreztük magunkat.

Én kedvelem és szeretném, ha több lenne, de már két "randin" is túl vagyunk és ő meg sem próbált megcsókolni vagy bensőségesebben megérinteni. Nem nagyon bókol, de azért 1-2 néha becsúszik. Most ennyire félénk, vagy rájött, hogy inkább csak havernak tudna elképzelni? De ha utóbbi, miért hívott megint el?

Én semmi esetre sem szeretnék kezdeményezni, előző kapcsolatom miatt azért kaptam meg a magamét, mert túlságosan is kezdeményező voltam. Így hogy tudnám eldönteni, hogy a srác mit akar?


19/l



2014. júl. 22. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

1-2 finom jelzést azért adhatsz neki:)

lehet hogy csak nem akarja elsiettni, lehet, hogy ő meg azt kapta meg, hogy túl nyomulós:)

2014. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A srác kicsit visszafogottabb és tartózkodóbb. Lehet, hogy nem mer megcsókolni.
2014. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Finom jelzésekhez sajnos nem sokat értek... de ha látja rajtam, hogy szívesen találkozom vele és jól is érzem magam, miért ne merne?
2014. júl. 22. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
lehet olyan, mint én, hogy elég rondának tartja magát és ezért nem mer lépni
2014. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neem, neki nincs baja az önértékeléssel. Ő értelmes. :)
2014. júl. 22. 23:36
 6/9 Didiiayer ***** válasza:
Nem biztos,hogy ami neked egyértelmű jel az srácnak is az. Lehet neki egy kicsit több idő kell, szóval légy türelmes.
2014. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ő értelmes. :)"


Te viszont nem vagy az. Attól még lehetnek hatalmas problémák valakinek az önértékelésével, hogy értelmes.

2014. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kivárok, aztán ha még pár alkalom után is marad ez a szint, akkor inkább nem is reménykedek és maradok a haverkodásnál.

Utolsó, biztos igazad van, én nem ezt tapasztalom.

2014. júl. 22. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a srác nagyon szeretne téged. Egyszerűen csak fél, hogy elront valamit, és elmész. Nem egy nyomulós fajta. Ha lassúnak találod, akkor sűrűbben érintsd meg. Ha valami tetszik, akkor öleld meg, ha szólsz hozzá érintsd meg, és fokozatosan felbátorodik...

Ha megkapott, akkor viszont lehozza a csillagokat az égről neked...

2014. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!