Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak miért hátrálnak...

A férfiak miért hátrálnak meg, ha megtudják a nőről, hogy pl. a 3. diplomájáért hajt, vagy 4 nyelven beszél anyanyelvi szinten stb?

Figyelt kérdés
Ennyire riasztó, ha egy nő képzett, vagy képezi magát?
2014. szept. 24. 01:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem baj az ha okos csak ne okoskodjon!

Gondolom megijednek attól hogy kevesek hozzád...

Minek neked harmadik diploma?

A feleségemnek csak "egy" diplomája(jeles!) van és büszke vagyok rá! :-)

2014. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy riasztó?
2014. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Miért volna riasztó? Én sem értem. Olyan fickót kell keresni, aki értékeli.

Különben meg nem kell szóba hozni. Nem azt jelenti, hogy titkolni kell, de ne ez legyen az elsődleges témád. Remélem értesz.


Szép napot!

2014. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Lehet, hogy komolytalannak tartja. Csak iskolába jár, diplomáért hajt, ahelyett, hogy dolgozna, azaz szorgalmas tagja legyen a társadalomnak...
2014. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sajnos igen. Egy

fiúnak lehet rossz érzés. Másrészt gondolj bele egy veszekedésbe. Te szeretnél olyan érvet hallani,hogy 3 diplomám van és négy nyelven beszélek?

2014. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

"Másrészt gondolj bele egy veszekedésbe. Te szeretnél olyan érvet hallani,hogy 3 diplomám van és négy nyelven beszélek?"

Kezdjük ott, hogy intelligens ember pont hogy nem ezzel fog érvelni, ha érvelnie kell.

2014. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!