Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy ilyen "természet lánya" típusú nőszemélyről?

Figyelt kérdés

Akinek szenvedélye a természet, az egészséges életmód és környezetvédelem.

Vegán, sokat sportol, jógázik. A haja hosszú és festetlen, alig, vagy semennyire nem sminkeli magát.

Próbál a világra pozitívan nézni, pozitív energiát sugározni, melytől reméli, hogy maga is meggyógyul.


2014. szept. 24. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Azt hittem elsőre, hogy a szőrös p*ncira gondolsz.:DD na attól kilennék. A kérdésedre, ha nem viszi túlzásba, és nem annyira hippi, akkor elviselhető, sőt lehetne vele jókat beszélgetni.
2014. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ösztönzőleg hatna rám. Én nem vagyok teljesen ilyen, de hiszek ebben az életmódban.
2014. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hippiségről van szó.
2014. szept. 24. 00:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdekelnének a környezetvédelmi vélekedései :D.
2014. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jókat tudnék vele vitatkozni, az összes motorom kétütemű és mind okádja a füstöt :D
2014. szept. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvenném asszonynak. És hálnék vele haláláig, de nem vegán módon.
2014. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem ilyen. Csak ő összekeverte az egészséges életmódot a többi neten terjedő fÄssággal. Azóta a falat kaparom az ilyenektől.
2014. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is egyből a loncsos nuni jutott eszembe . Nem szeretem a dzsumbujban keresgelni a lyukacskat:)
2014. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj sajnos a vegán kizárja, h egészséges legyél.

(feltételezem nem használsz fehérje porokat)

2014. szept. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Naponta találkozok ilyen nőkkel a munkahelyemen vagy a tömegközlekedési eszközökön. Olyanok, mint akik nem 100-asok. Az még rendben, hogy nincs smink, festetlen és hosszú a haj, de egyszerűen visszataszítóak számomra. Elsőre mindig "Nell, a remetelány" jut róluk eszembe, de Ő legalább szép volt...
2014. szept. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!