Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit jelent az ha az...

Lányok mit jelent az ha az utcán egy fiúnak hosszasan néztek a szemébe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Én ugyan pasi vagyok, DE az lehet másnál is, ami nálam. Nem olyan jó már a szemem, mint régebben, ezért hogy felismerjem, ismerem-e az illetőt, egy ideig bámulom.

Biztos vannak szintén rosszul látó nők is. Szóval nem biztos, hogy jelent valamit.

Valamint jelentheti, hogy mondjuk valami nagyon hülyén áll rajtad.

2014. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen igaza van az elsőnek! Attól hogy hosszasan néz, még nem biztos, hogy bejössz neki, még akkor sem ha mosolyog...
2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pasi vagyok,de mégis mit jelenhet???Na vajon...?
2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például szertem figyelni az embereket, amikor csak úgy az utcán sétálgatok, szóval ha valakinek hosszan a szeméb nézek, az nem feltétlen jelenti azt, hogy bejön nekem, sokkal inkább, mondjuk, hogy szimplán érdekesnek találom, vagy ilyesmi. De persze, az előbbit is jelentheti, csak azt nyilván sokkal ritkábban.
2014. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!