Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átjön hozzám az álompasim....

Átjön hozzám az álompasim. Hogy "varázsoljam el" pár alkalom alatt?

Figyelt kérdés

Alig ismerjük egymást, habár mindig egy baráti társaságunk volt, de sosem közeledtünk egymás felé mostanáig. Most viszont megkért hogy tanítsam meg gitározni - merthogy tudja h én tudok - nagyon meglepett, mert alig beszéltünk eddig. Tehát át fog jönni hozzám néhányszor, hogy az alapokat megtanítsam neki. Én már évek óta oda vagyok érte, de ő ezt nem tudja. Szóval most ez nagy dolog nekem, de nem tudom, hogy kerülhetnék hozzá minél közelebb. Oké hogy beszélgessek vele, de még valami? hülyeségekkel kííméljetek!

19/L


2014. szept. 22. 22:31
 1/7 Sowilo ***** válasza:
64%
az anált azt bírni fogja
2014. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Markold meg a golyóit! Utána mondd azt, hogy "hmm milyen gusztusos, szívesen szopogatnám". XD
2014. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
trikóba legyél és hajolj le sűrűn....még kis mellnél is beválik :)
2014. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BulmaSwan válasza:
Esetleg mikor átmegy süss valamit. Vagy az nagyon gáz? Meg nyilván ha fel akarod kelteni a figyelmét, akkor legyél valami csinosabb ruhába, ne csak sima póló-farmer kombóba, de szerintem ne legyen kinn mindened azért.
2014. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem kért volna meg, ha nem tetszenél neki.. :) ne tervezz, add magad és majd alakul :)
2014. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sütésre én is gondoltam. :D Még valami ötlet? Külsőre sztem tetszem neki, azzal nincs gond.
2014. szept. 22. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyisd szét előtte a lábad, fújj a vénuszdombodra egy kis tejszínhabot, és mondd neki: "Ma este különleges desszertet kapsz tőlem!" Garantáltan le fogod venni a lábáról. -.-
2014. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!