Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, ti mit szolnatok ha...

Lanyok, ti mit szolnatok ha egy fiu ilyet irna? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdes, hogyha ratok irna egy fiu, akit:

-egyaltalan nem ismertek

-latasbol ismertek csak

-csak 1-2 szot beszeltetek

valaszonatok neki? Csak ilyet irna kb, hogy "szia, milyen napod volt", vagy hasonlok. Vagy mit szerettek, ha hogy ismerkedik egy fiu?

16/f



2014. szept. 10. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Helló szia nem Te szoktad nézni az XY sorozatot? Nem Te jársz az XY helyre? Egy haverom mondta.....én is megakarom nézni vagy én is ki akarom próbálni azt a helyet! Ja...nem rólad volt szó? Áhh xDD bocsi mindegy de ha mégis eltaláltad akkor király vagy és beszélni fog róla.....akárhogy alakul aztán kérdezheted, hogy oké ha már itt vagyok mizu? :D
2014. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lany vagy? Az ilyen szoveg nem gaz?
2014. szept. 10. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen semmit mondó szöveg.
2014. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Melyik? Amit peldakent hoztam vagy amit az elso irt?
2014. szept. 10. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1. valaszolo szovege jobb. A tiedre lehet, nem is valaszolnek...
2014. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Az a semmit mondó szöveg,amit te írtál példaként!
2014. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2 évvel ezelőtt ráírtam FB-on egy 23 éves egyetemista lányra, hogy egy városban lakunk, pár nappal előtte láttam őt a könyvtárban, elsőre szimpatikusnak véltem, viszont nem mertem leszólítani, mert elfoglaltnak tűnt, ám mindezek ellenére szeretném meghívni egy kávéra, ha ő is úgy gondolja. A válasz negatív lett, no de amilyen stílusban "lekoptatott", elment még az életkedvem is attól, hogy én interneten bárkire is ráírjak ismerkedési célból.
2014. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem irj neki vissza,akár még barátság is lehet belőle,de kezd nyomulni akkor koptasd le :P
2014. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!