Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Lányok! Ti mit szólnátok ha egy pasi ezzel a dumával probálna felszedni: "Jó a csöcsöd, kell a pöc. Söm!?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 01:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Szólni nem szólnék csak 3 napig rugdosnás stoplis cipővel.
2014. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Leönteném ha lenne nálam ital… Szerintem szánalmas.

18/L

2014. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*rugdosnám
2014. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
A tied?… Az a pici? Kösz, de soha!
2014. aug. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem az enyém te hülye... Honnan veszed hogy pici? Nem is ismersz
2014. aug. 19. 01:43
 6/17 anonim válasza:
89%

Nem hagyott ez a kérdés nyugodni, főleg, hogy mindketten mást mondtok, így kikerestem az Utasításban az ide vonatkozó pontokat.

Az F2-es Forgalmi Utasítás így rendelkezik:

"15.17.2.1. A felhatalmazást végző dolgozó személyszállító vonatoknál az utasok fel- és leszállására kijelölt pályaoldalon, más vonatoknál általában a felvételi épület felőli pályaoldalon, különleges helyi ok miatt az ÁVU-ban kijelölt helyen köteles a mozdonyvezetőt felhatalmazni az indításra, áthaladásra.

A felhatalmazást végző dolgozónak mindenkor ügyelnie kell arra, hogy felhatalmazás közben vonat- vagy tolatási mozgás ne veszélyeztesse testi épségét.

Vonatindító jelzőeszközzel a vonat MELLETT olyan helyen állva kell felhatalmazni a mozdonyvezetőt az indításra, áthaladásra, hogy az láthassa a felhatalmazást végző dolgozót és a Felhívás az indításra-jelzést. A felhatalmazás legtávolabbi helye a jelzőkocsi (F.1.sz. Jelzési Utasítás).


Direkt emeltem ki a "mellett" szót. Magyarán csak a vonat mellől indíthatja a vonatot a VJV.

2014. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezzzmiii?! :D
2014. aug. 19. 01:48
 8/17 anonim ***** válasza:
először tágra nyílt szemekkel elképednék majd rám jönne a röhögőgörcs és ott hagynám :)
2014. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7: fordítom a kommentjét:


Rettentő izgalmas a kérdésed.....

2014. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt válaszolnám.

#4-es voltam.

Ui.: Te vagy a hülye, ha ennyiért már bunkózol.

2014. aug. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!