Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A leszbikusokat zavarja ha a...

A leszbikusokat zavarja ha a barátnőjük biszexuális?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vannak letisztázva az érzései. És ezt mennyire tudja lekommunikálni. Egy idő után lelehet szűrni,hogy ki "mennyire" biszexuális.
2014. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Igen, zavarna.


Visszataszítónak találnám, hogy a párom felizgul egy faszira. Vannak férfi haverjaim, és a férfi családtagjaimat is szeretem, nincs bajom úgy általában MINDEN férfival, de a heteroszexualitást nagyon nem tolerálom, ha az arcomba tolják.

De hogy ez a mocskosság még a legintimebb privát szférámba is behatoljon, azt végképp nem akarom.


Meg ki tudja, mikor lép félre valami kannal, és hurcol haza valami nemibetegséget.


Különben is, érett személyiségű párt keresek, aki tudja, hogy mit akar. Lábrázást kapok az ilyenektől, hogy jaj, hát nem is tudom, mi vagyok, olyan bizonytalan vagyok, ma leszbikus vagyok, holnap bi, holnapután heteró, azután meg kecskével-majommal-wombattal hálok, satöbbi, satöbbi...

2014. szept. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó ez szép volt :D én is pont így vélekedek erről a témáról :)

17/L/L

2014. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!