Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hiányzik nagyon. Mit tegyek?

Hiányzik nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jóba lettem, és eléggé megkedveltem - még nyáron - egy edzőtáborban. A beszélgetéseket mindig ő kezdeményezte. Kedves volt velem végig, és olyan témákat is szóba hozott,

amiket egy idegen emberrel nem beszélünk csak úgy meg. [:"DD] A tábornak vége lett, mindenki hazament. (Ismerősök lettünk facen persze.) Nem lakik messze tőlem.

A tábor óta nem beszéltünk. De nekem hiányzik...

Lehetséges, hogy azért nem írt eddig rám, mert várja, hogy most én keressem? (mivel táborban mindig ő kezdeményezte a beszélgetéseket) Lehetséges ez?

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ha rászánom magam nagy nehezen, hogy rá merjek írni, akkor milyen ürüggyel keressem fel? Azt nem írhatom, hogy "annyira hiányzol", mert ezzel mindent elárulnék. Valami ürügy kellene, ami miatt ráírok. Utána meg már megy minden magától szerintem. De a kezdet az nehéz. Kellene valami ok, mert nem akarok csak úgy hipp-hopp ráírni.... Kérlek tanácsolnátok nekem valamit? Előre is mindent köszönök....



2014. szept. 19. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
B*zdmeg, érdekel mi van veled, mert k"rva sokat beszélgettünk
2014. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy?, Rég beszélgettünk nincs kedved dumálni? ...stb. hát b4zdmeg ilyen kérdést xD
2014. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, de komolyabbra gondoltam.
2014. szept. 19. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne azt mond, hogy Ő hiányzik neked, hanem a tábor hangulata, a sok jófej ember. Kérdezd meg, hogy jövőre is megy e táborba, vagy hogy milyenek az edzések. De indíthatsz viccesen is, pl. Hogy birod nelkulem drágaságom? Légy kicsit kreatívabb! :)
2014. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :))

Csak mindig attól félek, nehogy nyomulásnak vegye...

2014. szept. 20. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett?
2014. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!