Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 40éves vagyok, ismerkedem egy...

40éves vagyok, ismerkedem egy 20éves lánnyal és nagyon jól megértésének egymast, vélemény?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40 évesen nem tudsz rendesen fogalmazni?
2014. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem számítógépről írok és szövegsegitő szótáros a tabletem,ennyi!
2014. szept. 19. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
pedomaci :D
2014. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha ez a pedomaci egy kommentelő akkor nem én vagyok!

A csaj azt mondja a mai fiúk durvák,gorombak és ő romantikus és szeretetre vágyik,és én is ugyanerre

2014. szept. 19. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a véleményem,hogy vagy összejön vagy nem.

Kortól független ,ez ma már nem nagy újdonság.

Problémák majd jóval később lehetnek, ha az ilyen kapcsolatok eljutnak odáig, majd 10-15 év múlva.

2014. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem semmi jövője, mire ő teszem azt gyereket akar, vagy házasodni addigra neked már ilyesmi eszedbe sem jut majd..ezért vagy pedomaci, mert nem igaz, hogy saját korosztályodban nem lelsz senki normálisat, ahogy az is kizárt, hogy ő sem..
2014. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló, nincs igazad:)

Nincs ilyen pár a környezetedben? Annyira nem tuti biztos a kudarc.

Az is hülyeség,hogy nem találnak korosztályukból maguknak valakit. Ők most épp egymással jól érzik magukat,miért kell mindjárt ezzel a sablonnal jönni?

Gyerektéma...azt honnan tudjuk ki mikor mit akar,ha akar egyáltalán?

Én pl 21 évesen szültem .

Legyenek csak együtt ha úgy jó nekik. Annyira modern világban élünk, már annyi minden elfogadott, hogy néha csak kamillázok én is, egy ilyen kapcsolatban semmi különös nincs .

2014. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es ez korrekt válasz volt,tetszett
2014. szept. 20. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
attól, hogy tetszett még nem biztos igaz.. ellenpéldákat láttam csak eddig, de abból rengeteget.
2014. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te ellenpéldakat láttál, ha igaz egyáltalán, én példákat láttam. Rengeteget...na és olyat ahol huszonéves mindkettő? Ott aztán biztos sose láttál még tönkrement kapcsolatot.

Nekem 10 éve működik.

2014. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!