Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány az osztályból...

Tetszik egy lány az osztályból? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval most jött egy új lány az osztályba. A haverom már a 2.nap ráhajtott. Kb 1 hétig voltak jóban meg minden aztán a haverom kitalálta hogy neki nem kell barátnő és azóta leszarja. A csaj állítólag még bele is zúgott. Ezután kezdtünk el beszélgetni de csak facebookon. Megkérdeztem tőle hogy,,ki a legjobb barátod (rajtam kívül :D)" Erre azt írta hogy eddig xy volt (haverom) de mostmár te és xy (egy lány az osztályból) Suliba mindig köszönünk egymásnak de nem nagyon beszélünk. Amikor ránézek mindig rám mosolyog és amikor egyszer rákancsintottam akkor visszamosolygott. Mit érez irántam? És a haverom iránt érezhet valamit ha csak egy hétig,, ismerkedtek"?


Ui.: Elnézést a helyesírási hibákért, telóról írtam. A válaszokat, segítségeket előre is köszönöm! :)



2014. szept. 18. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
(14/F)
2014. szept. 18. 15:05
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha ki akarod deríteni, mit akar, legyél tökös és írd meg neki facebookon, hogy suli után lenne-e kedve talizni és akkor kettesben tudnátok beszélgetni és rákérdezni egy két dologra
2014. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam! És ott konkrétan mit mondjak neki?
2014. szept. 18. 16:04
 4/4 anonim válasza:
Hát hogy miket szeret csinálni, van-e valamilyen hobbija vagy akármi amivel közös témát lehet találni, ja és a randira vigyél csokit ;)
2014. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!