Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova menjek, ha lányokkal...

Hova menjek, ha lányokkal szeretnék ismerkedni, akik nem agymosottak?

Figyelt kérdés
Könyvtár? Nincs ötletem! Tehát olyan hely érdekelne, ahol nem tucatlányok vannak.
2014. szept. 14. 22:34
1 2 3
 11/22 viktorvarga ***** válasza:
0%
közelebbi naprendszerek
2014. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Buszon simán kifoghatsz egy agymosottat.

Egy zseni pedig kisebb eséllyel agymosott, mint egy nem zseni. :)

És ha találtál ilyen helyet, szólhj, mert én is szívesen mennék oda.

2014. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint ha normális és szintén nem agymosott a srác, akkor örülnék neki. :)


Persze hogy szabad. Nem tiltja semmi. Lecsukni nem fognak. :D

2014. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Milyen megfogalmazás már ez a "tucatlány"? Na mindegy...A könyvtár nem rossz ötlet! De nem is ismerkedésre van kitalálva. Leülhetsz egy könyvesbolt előtt is, de sok jóra szerintem ott se számíts, attól, hogy valaki olvasott, vagy legalábbis szeret olvasni, még nem biztos, hogy nem tucat. Ráadásul a számodra "normális" lányok is gondolom hasonló helyekre járnak, mint a kevésbé "normálisak": mozi, színház, állatkert, parkok, cukrászdák, múzeumok, túraútvonalak...tehát érted. Szerintem inkább csak járj nyitott szemmel, illetve ha egy lány tucatnak tűnik, ne legyél előítéletes, válts vele néhány szót, annyiból le lehet szűrni. Nemrég voltam egy HS7 koncerten, most nem tudom, hogy az együttes miatt, vagy miért, de ott aztán csak és kizárólag nem tucat lányok voltak. Igen, a koncert sem rossz...Bárhol előbukkanhatnak a semmiből.
2014. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát, igen, sajnos a busz nem garantálja az ilyet. Azért tettem fel úgy a kérdést, hogy konkrétan olyan hely kéne, ahol nem lehet mellényúlni nagyon.
2014. szept. 14. 22:47
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a média hatása?
2014. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a nem agymosottak ott vannak az utcán, buszon stb. Elmennek melletted. Ha megismerkedsz egy csomó lánnyal, biztosan találsz nem, vagy kevésbé agymosottat is.
2014. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem sok esély van csak úgy simán kikerülni a tucatlányokat, mert a kinézetükből nem lehet igazán megmondani?
2014. szept. 14. 22:51
 19/22 anonim ***** válasza:
Moziban ha beülsz egy nagyon komoly filmre, mondjuk drámára ott is nagyobb az esély, hogy normális lányt találsz, mintha egy átlagos filmet néznél. Egy tucatlány bem fog komoly drámákat nézni, azt neg is kell érteni.
2014. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

*nem fog


És igen, nem lehet kinézetükbôl megmondani, sôt valamivel több alapján sem. Tapasztalat.

2014. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!