Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék 25 év feletti...

Hol tudnék 25 év feletti komoly szándékú leszbikus nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
A társkeresőzés eddig nem vált be, a korosztályomból eleve kevesen vannak fenn, illetve eltűnnek 1-2 levél után. Csendesebb, introvertált személyiség vagyok, így a bulikat ha lehet, kihagynám. Előre is köszönöm a válaszokat! 28 L/L

2014. szept. 14. 18:52
 1/5 anonim válasza:
A társkereső oldalakon barátkozni is lehet, és össze lehet járni, többen is, mert baráti társaságok is kialakulhatnak, aztán némelyek hozhatják az ismerőseiket, még többen lesznek, még több az esély. Kirándulni is lehet velük, nem csak bulizni. Amúgy mást én se nagyon tudok, nekem is ugyanez a gondom. Az se mindegy, melyik városban laksz, a társkeresőkön szinte mindenki pesti, aztán ha te meg nem pesti vagy, úgy tényleg leszűkül a kör.
2014. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a felső korhatár nálad? Mert én például közelebb vagyok már a negyvenhez, de fiatalabbakkal szoktam ismerkedni.
2014. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha nem kizáró ok, h van gyermekem...
2014. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

35 év a felső korhatár, és gyermektelen hölgyet keresek.

2014. szept. 19. 15:38
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, én 31 vagyok.
2014. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!