Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kérdezik meg a fiúk...

Miért kérdezik meg a fiúk mindig azt, hogy volt-e már barátom, van e aki tetszik éppen?

Figyelt kérdés
Nos.. Most lettem gimnáziumos ugy nagyon sok uj emberrel ismerkedtem meg.. Sok fiu ramir es beszelgetunk.. Es szinte nem is volt meg olyan h ezt ne kerdeztek volna meg.. Van aki szimplan kerdezi, van aki hozzateszi, higy nehogy felreertsem, nem akkar semmit tolem csak ugy kerdezi. Ez igaz? Meg egyebkent is minek kerdezik meg? Pl lany esszel en csak attol kerdeznem meg aki bejon nekem. Nos velemenyek?:) bocsi h ekezet nelkuli
2014. szept. 14. 12:50
 1/9 Orsy070 ***** válasza:
90%
Szerintem arra kivancsi hogy pasi teren hol alsz volt e szexualis kapcsolatod? szerintem ez erdekli oketmert he mondod igen volt sok akkor kb gondoljak hogy voltal mar ugy fiuval...
2014. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szűz punci kell nekik :-D
2014. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi, varom meg a valaszokat:) de miert erdekli ez oket? alig ismerem oket igazabol semmi kozuk hozza... Nem tudom elkepzelni h csak kivancsisagbol. Ja meg amikor mondom hogy meg nem volt akkor azt irjak: "nemhiszem el! Biztos volt olyan szep vagy meg jofej" persze ezt en nem gondolom magamrol a lenyeg h ok azt mondjak
2014. szept. 14. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fölöslegesen nem fogják tenni neked a szépet.
2014. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kérdezem meg, ha érdekel a lány, szeretnék tőle valamit. És azért kérdezem meg, mert érdekel, hogy mennyi ellenfelem lesz úgymond, meg felmérem mennyire népszerű a srácok körében. Egyszerűen fogalmazva felmérem az esélyeimet.


18/F

2014. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdezik van e tapasztalatod. Ha nincs jobban mernek nyomulni kicsi farokkal mert nincs viszonyítási alapod még.
2014. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kisboltos ***** válasza:
Egyszerűen tetszel nekik, ennyi. Nem kell ezt túlbonyolítani. És ezekkel a kérdésekkel csak azt akarják tudni, hogy van-e valakid, mert ha nem, akkor szabad a pálya. A döntés a te kezedben van, hogy akarsz-e tőlük valamit.
2014. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát erre en is gondoltam mar, koszonom nagyon az eddigieket :) de ha allitolag tetszem nekik akkor nehanyan miert teszik oda hogy "nehogy felreetsd, nem azert kerdezem mert tetszenel vagy valami".. Ez csak az alca es ezzel akarjak eltitkolni h valaojaban mit ereznek? Van olyan aki pl azt is elmondja h neki mar az xy tetszik
2014. szept. 14. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyén nézne ki, ha azt tenné hozzá, hogy igazából ezt azért kérdezem, mert fel akarom mérni az esélyeimet és járni akarok veled:D
2014. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!